סטיילינג לנשים

ייעוץ סטיילינג ובניית תדמית עם סטייליסטית אישית

You can be gorgeous at thirty, charming at forty, and irresistible for the rest of your life

סטיילינג אישי לנשים

עיצוב תדמית

האם את שווה את זה?

האם מגיע לך להיראות הכי טוב שאפשר?

בין אם את רוצה לנצח במירוץ החיים ולעשות זאת בסטייל, לבין אם את רק מחפשת להרחיב אופקים בנושא האופנה ולהבין מה מתאים לך, תהיי בטוחה שאוכל לספק נקודת מבט רעננה על המלתחה הקיימת שלך.

שנים אני עוזרת לנשים להשיג שפיות בחייהן הקשורות למלתחה ולקניות. כאישה ואשת מקצוע אני מבינה את אתגרי החיים שלך והקושי להיראות מסוגננת על בסיס יומי, ורצוי ללא השקעת זמן מטורפת תוך כדי ניהול חיים מלאים.

תוכנית שירותי הסטיילינג שלי נועדה ...

…לתת לך מענה לבעיות מהסוג “הארון שלי מלא ואין לי מה ללבוש”, לארגן את המלתחה לפי התאמה בין הצבעים ובהתאם לגזרות הולמות ומחמיאות ביותר.

תוך כדי תהליך הסטיילינג האישי נרכיב לוקים יומיומיים אשר תוכלי לנצל אותם בכיף וללא מאמץ מיותר בשעות הבוקר הלחוצות.
סטיילינג תחת ההכוונה המקצועית שלי מעניק לך את הכלים והמידע הנחוצים על מנת לפתח את הסטייל משלך, לדעת להתמצא בגזרות המתאימות למבנה גופך, לבחור צבעים  אשר מדגישים את יופייך הטבעי. 

yulia ostrovsky styling - fashion model in red dress - 3

נשים עם חוש סטייל
בטוחות, משפיעות ומצליחות יותר

אני מאמינה כי נשים צריכות להיות בעמדות כוח משפיעות. מעבר לאתגר הזמן עומדת בפנינו, השאיפה המקצועית שלי היא לעצב תדמית עסקית נאותה והולמת כדי שתוכלי לעמוד באתגרים היום יומיים ולהשיג איזון מגדרי בתפקידי קבלת ההחלטות.

אחרי תהליך סטיילינג אישי איתי תדעי ותוכלי

לייצר סטייל מדויק

סטיל בוק

ללא שבלונות ובלי סטיגמות

המלתחה נבנית עבורך

המלתחה נרקמת עבורך באופן אינדיבידואלי, על פי אורח החיים שלך, הצרכים, תכונות האישיות ובהתאמה מושלמת למבנה הגוף ולמראה הטבעי שלך.

את הולכת לשדרג את המראה שלך, תהיי מוכנה לשינויים נוספים בחיים

סטיילינג בלוג ופורטפוליו

עבודה על הסטייל

יום קניות עם סטייליסטית

יום קניות עם סטייליסטית

לא פעם כתבתי על חוויה מעצימה הטמונה בתהליך שינוי המחשבה והמראה החיצוני. היום אתמקד ביתרונות הפרקטיים של שירות ליווי בקניות אשר אני מעניקה ללקוחותיי.

... »
איך לבחור הדפסים נכונים בבגדים

הדפסים בבגדים

בחירת הדפסים בבגדים, טיפ סטיילינג הטוב ביותר: לבחור את ההדפס שלך לפי גודל ומבנה הגוף.

... »

שלבי הגדרת הסטייל האישי

תהליך סטיילינג

אבחון צבעים פרסונאלי

תקבלי פרופיל צבעים מושלם, שאשר מגלה אילו צבעים נראים נהדר עלייך, ממה כדאי להימנע וכיצד להבדיל את הצבעים שלך בין המגוון המוצע בידי השוק. 

אחת הנקודות החשובות  שאני מקפידה לעבוד עליהן, היא המלצות לגווני איפור, קו השיער, לצורה וגודל התכשיטים ושילוב ביניהם. אני מראה לך ויזואלית כיצד לרתך את הצבעים יחד כדי ליצור מראה דינמי יותר עם גווני הצבע המומלצים עבורך.

את לומדת שילובי צבעים הכי מחמיאים ומבליטים את יופייך הטבעי . את מקבלת נוסחאות פשוטות איך לשלב בין הצבעים בקלות ובכך לייצר לוקים צבעוניים שמושכים את העין.

yo-styling - fashion model in white cardigan

פיתוח הסטייל האישי שלך

את מקבלת אסטרטגיית הלבוש אשר תואמת את העולם הפנימי ועונה על צורכי החיים ברגע הרכבת הארון. המשימה שלי לתת לך הסתכלות שונה על הפריטים הקיימים בארון בהתאם למבנה הגוף והפרופורציות שלך עם פתרונות לאתגרי התדמית הרצויה. אם את רוצה להיראות גבוה יותר או רזה יותר, לגרום לירכיים שלך להיראות דקות יותר או לחזה שלך קטן או יותר, אני אראה לך איך את יכולה לעשות זאת בעצמך.

אלמד אותך טכניקות אשליה כדי למקסם את הנכסים שהטבע נתן. בין אם תרצי לשלוט בסמארט קז’ואל או להוסיף טוויסט מעניין ללוקים יומ יומיים שלך, תדעי מה לעשות.

תקבלי מבחר לוקים יפים חדשים מתוך ארון הבגדים הקיים, תאמיני לי בכל ארון יש גם אוצרות אמיתיים! לבסוף תהני גם מרשימת קניות של פריטים העשויים למלא את החסר בארון הנוכחי או לשדרג משמעותית את המלתחה.

אני עובדת בצמוד אלייך, קשובה לבקשות ולצרכים על מנת לגלות את זהותך ולתרגם אותה לשפה וסגנון לבוש ייחודי, שישקף את מה שאת מאמינה בו בפנים , ייתן מעטפת יפה ובטוחה בחוץ, הולמת את מבנה הגוף ומתאימה לך בצבעים.

מייקאובר למלתחה
סדר בארון הבגדים

כל עונה חדשה זה עיתוי מושלם להסתכל על הפערים בארון הבגדים שלך ולסקור את הבגדים שרכשת מאז שנפגשנו לאחרונה. ומנחם שיש דעה שנייה כשאת מרגישה שמשהו לא ממש בסדר בתחומים שלא ממש שלטת בהם.

תני לי להוביל אותך בדרכים היעילות והקצרות לסדר האמיתי בארון על מנת להפוך את הבגדים לכלים ולהתרכז במשימות החשובות של החיים.

שופינג עם סטייליסטית - קנייה חכמה של בגדים

די לבזבוזים מיותרים

לא תבזבזי יותר זמן וכסף על בגדים שלא מתאימים לך. עם הידע המעמיק שלי על הסגנונות והצבעים הרלוונטיים עבורך, מסע הקניות שלך הולך להשתפר פלאים. הליווי המקצועי יעיל יותר מקניות לבד, או עם חברה עם כוונה טובה.

מלתחה קפסולה

להרכיב אינסוף אאוטפיטים ממספר פריטים מצומצם 

הלקוחות שלי אוהבות לקנות איתי כיוון שאני מצליחה לבנות עבורן קפסולת בגדים עם אופי ייחודי, כולל פריטים, שילובים ולוקים חדשים שייתכן ולעולם לא היו שוקלות לנסות לבדן.

מלתחה מגוונת ללא מאמץ

המלתחה שלך הולכת להתמלא בבגדים בעיצוב מודרני, בהתאמה מושלמת למבנה הגוף, באיכות ללא תחרות ועם חיבור רגשי. התוצאה היא שאת אוהבת את המלתחה שלך ומתלבשת בסטייל עם חותם אישי ללא מאמץ.

רשימת קניות מסודרת להשלמת החוסרים

מבטיחה ומתחייבת לעזור לך להרגיש מדהים בתוך הבגדים שלך, במידה וחסרים כאלה, תקבלי רשימת קניות מסודרת אשר תקדם את תדמיתך למראה הרצוי בהתאם למה שאת אוהבת ומה שהולם אותך בעת ובעונה אחת.

במידה ותחליטי שאת מעוניינת להמשיך למשא הקניות בליווי המקצועי שלי – תוכלי ליהנות ממסלול קניות מותאם אישית. כך תחסכי זמן יקר תרתי משמע.

שופינג עם סטייליסטית – אפשר גם אונליין!

שירותי שופינג אישי ניתנים גם אונליין בהצלחה רבה ואינם מחייבים פגישה אישית. מניסיון אישי חשוב לי לציין כי להשגת מלתחה מושלמת יש צורך להשלים את שופינג בחנויות בפועל בקניות בודדות אונליין.

מה התוצאה?

סטיילינג טרנדי מדויק

אישה מודרנית עם תחושה של סטייל שהוא ללא ספק משלה

מגיע לך להיראות הכי טוב שאפשר

הסטייל שלך שמשקף את המהות הפנימית שלך, את האישיות ואת אורח החיים שלך. האבחון המקצועי מוציא ממך את הטוב ביותר ומלמד אותך לבטא אותו באופן הלבוש.
יחד אנו מפתחות זהות ייחודית, אופנתית במידת הנוחות האישית שלך, בטוחה ואותנטית. כאשר את אוהבת את עצמך במראה, היום שלך עובר יותר טוב. סטייל אישי שלך סולל דרך לאדם ואישה שאת הכי רוצה להיות, פותר בעיה “אין מה ללבוש”, מקדם אותך במשימות החיים ובתפקידים, אם תרצי.  

רוצה מינימום חשיבה נדרשת ומקסימום סטייל אישי מובטח?

התקשרי עוד היום לשיחת ייעוץ חינם או לקביעת פגישה עם סטייליסטית אישית

סטייליסטית אישית מומלצת

100% לקוחות מרוצות

מגיע לך להראות $1,000,000

תתאמי היום את יום הקניות הבא עם הסטייליסטית האישית שלך!