איך לבחור הדפסים נכונים בבגדים?

אם תשאלו אותי אילו קריטריונים חשוב לקחת בחשבון בבחירת הדפסים בבגדים, אתחיל באחד הקריטי באמת. טיפ סטיילינג הטוב ביותר שאני יכולה לתת הוא לבחור את ההדפס לפי גודל ומבנה הגוף. הדפסים קטנים מחמיאים לנשים מיניאטוריות. לעומת זאת, נשים שהתברכו במידה גדולה יעלמו לגמרי בתוך בגד עם הדפס זעיר. לפניכן מספר טיפים והמלצות סטייליסטית אישית לבחירת הדפסים נכונים והולמים את היופי הטבעי של כל אחת.

איך לבחור הדפסים נכונים בבגדים

טיפ סטיילינג – לבחור הדפסים בהתאם לגודל הגוף

טיפ סטיילינג לנשים במידות XX-XXXL

לנשים בסגנון האומן רובנס כדאי להתאים הדפסים גדולים יותר. גודל ההדפס מוסיף עניין ויזואלי למראה. לנשים הללו יחמיאו הדפסים גדולים ונוכחים על הבגד. נשים מלאות, לדוגמא, עשויות לבחור לעצמן הדפס פרחים ארוכים(במקום עגולים) בשביל לתת הארכה ויזואלית למבנה הגוף.

טיפ סטיילינג נשים גבוהות

מחד, נשים גבוהות נראות טוב בבגדים עם הדפסים נועזים ומוטיבים גדולים. מאידך, באמצעות ההדפס הנכון אפשר לאזן את הגובה של האישה.

טיפ סטיילינג לנשים מיניאטוריות

פרופורציה זוהי מילת מפתח בכל הקשור לבחירת ההדפסים הנכונים. לנשים קטנות או מיניאטוריות הייתי ממליצה להימנע מהדפסים ענקיים או עמוסים מידי. על רקע פרינט גדול ובולט לעין, הן עלולות להיראות קטנות אף יותר. במקום זאת, ממליצה על הדפסים פרופורציונליים למסגרת ומבנה הגוף. דפוסי פרחים , משבצות, פסים קטנים יותר או מוטיבים עדינים – כל אלה מטיבים עם המראה אישה עצבעונית.

הדפסים בבגדים שמאריכים בגובה

הדפסים בודדים המסודרים בצורה אנכית תורמים להשליה ויזואלית לגובה. פסים לרוחב במקום לאורך או פסים אלכסוניים גם הם מעניקים השליה ויזואלית לרזון ואורך הגוף.

הדפסים בבגדים – ציור | אפליקציה | כיתוב | לוגו וכ"ד

חוקי פרופורציה חלים גם על כיתובים, אפליקציות, ציורים, לוגו ועוד. אותיות או סמלים קטנטנים על טישרט צמוד הנלבש על חזה גדול עלולים להבליט את הגודל ולא בהכרח לטובת המראה. בדומה לזה, גם ציור או הדפס גדול מידי על מבנה גוף קטן מידי עשוי להיראות פחות מאוזן והולם.

לסיכום

בסופו של דבר, חשוב גם להבין מה מתאים לך לפי הסגנון האישי שלך וברמת הנוחות. אם את אחת שאוהבת הדפסים נועזים ותוססים, אל תפחדי לאמץ אותם ללא קשר למבנה הגוף או הגודל שלך. המפתח לסטייל אישי הוא ללבוש הדפסים שגורמים לך להרגיש בטוח ונוח בבגד כמו בעור שלך. זכרי כי הנחיות אלו הן רק הצעות, ובסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא ללבוש מה שעושה לך טוב. תנסי עם הדפסים שונים, נסי סגנונות שונים וסמכי על האינסטינקטים שלך כדי למצוא את ההדפס המושלם שמחמיא למבנה ולמידות הגוף הייחודיים שלך.

התאמת צבע השיער, התאמת צבעים לפי גוון העור

התאמת צבע לשיער לפי גוון עור
התאמת צבע לשיער לפי גוון עור

תמונות לכתבה באדיבות אתר PINTEREST ומגזין אופנה VOGUE

ליווי סטייליסטית אישית

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!