סטיילינג לצילומים

פירסום עבודות סטיילינג שלי במגזיני אופנה עולמיים

סטיילינג לצילומים עבור מגזין אופנה

סטיילינג לצילומים עבור מגזיני אופנה בינלאומיים זוהי משימה קצת אחרת מסטיילינג אישי עבור הלקוחות בחיי יום יום. להבדיל מהבגד הנועד לשימוש יום יום, בגדים לצילומים אינם צריכים להיות נוחים או שימושיים. המטרה של הבגד לספר סיפור על הדמות, לענות על הצורך האסטטי של התמונה, להעביר מסר העומד מאחורי הצילומים. בכתבה זו חולקת איתכם עבודות סטיילינג שלי אשר פורסמו בשנה האחרונה במגזיני אופנה בינלאוניים. כל סדרה מיוחדת במינה, מאחורי כל אחת עומדים סיפור והשראה מעולם האופנה והאומנות. בואו נתחיל לפי הסדר הכרונולוגי של הפירסומים.

מגזין אופנה קנדי IMIRAGE MAGAZINE

Cover of Fashion & Beauty | Canada | August 2023

סטיילינג לצילומים. סדרה QUIET LUXURY

לסדרת צילומים זו קראתי יוקרה שקטה. התבקשתי להלביש את הדוגמנית בשני לוקים שונים. הראשון אמור להעביר את תחושת הטוהר והניקיון, לתת רקע הולם לאיפור כלה, העדין ביופיו. בלוק השני הייתי חופשייה בבחירה להתאים את המראה לאיפור ערב. בתהליך סטיילינג לצילומים שאפתי לבחור בשילובים בולטים ודרמטיים, בין היתר כדי לייצר עניין בתמונה גם באמצעות הצבע.

כסטייליסטית אישית התייחסתי לנתונים הטבעיים של הדוגמנית. ידעתי כי שילוב צבעים קונטרסטי יחמיא לה יותר. לפיכך, הלכתי על שילוב צבעים מנוגדים או קומפלמנטריים, אדום ירוק, המשתלבים נהדר אחד עם השני. הבחירה להשתמש בכמה מרקמים שונים, כמו פרווה עם נפח וסאטן מבריק, בלוק אחד מושכת עין הצופה ומשחקת לטובת התמונה הסופית . מינימום אקססוריז אבל אין אלה פריטים המעוצבים בסגנון מינימליסטי. אולי ההפך הוא הנכון. הקווים של הבגדים נקיים ופשוטים. כל הבגדים בצבעים נקיים, ללא הדפסים, ללא איבזור, ללא קישוט. לפיכך רואה לנכון טיפה לתכחם את המראה באמצעות אקססוריז אופנה. הבחירה באביזר אופנה כמו עגילים היא מכוונת מאליה. עגילים ממקומים הכי קרוב לפנים. באמצעותם אפשר לתחום את הפנים, להליט את צבע העיניים, לתת עוד ניקוד של צבע כתמיכה לאיפור עיניים צבעוני. בחירה נכונה של אקססוריז אופנה זה נועדה להדגיש את איפור כלה העדין ואיפור ערב הדרמטי בהתאם.


מגזין אופנה קנדי VIGOUR MAGAZINE

Fashion & Beauty | September Issue 2023

סטיילינג לצילומים לסדרה BARBIE BOOM

השראה לצילומים בורוד הגיעה עם ברבי בום שקרא ביולי האחרון. עם צאת הסרט ברבי אופנת רחוב הוצפה בלוקים ורודים. להגיע להקרת הסרט ברבי בורוד הפך למעשה קדוש-חובה לחובבות הג'אנז. גם אני רציתי לגעת בזוהר הבובה הנחשקת בורוד. אגב, בדומה לדילמות אתיות שהסרט מציף באמצעות דמות בובת ברבי, גם לברבי שלי יש סיפור.

מקור ההשראה ללבוש שלה הוא סגנון אופנה של שנות ה 1920. בעשור המקדים, מלחמת העולם הראשונה שינתה את פני האופנה הנשית המסורתית באופן בלתי הפיך. חצאיות מנופחות הלכו לעולמן עקב הצורך של אישה לצאת לעבודה ולאייש משרות של גברים שיצאו להילחם. אורך מידי הפך לפחות שימושי בימי היסטוריה האפלים. מאז החצאית רק הלכה והתקצרה. כשהגיעו שנות העשרים הסוערות, החצאית התרוממה עד אחרי הברך. ייתכן ואפילו היא הייתה קצרה מזו ומעוטרת בפרנזים ארוכים המסתירים את הברכיים. באופנה דאז גם נוצות, פרווה, אביזרים וקישוטים נוספים לצד גזרה לא צמודה, מותן נמוכה ותספורת קצרה. נשים אשר אימצו סגנון חדש ידועות בשם FLAPPERS – כינוי לנשים "פמיניסטיות", נשות אמנסיפציה בשנות ה 1920.

כשמתכננת צילומים בעלי נושא היסטורי מסויים חשובים לי הפרטים הקשורים למימד הזמן – גזרה דומה לעת ההיא, דיטיילס אופייני, מרקמים פופולריים לאותה תקופה. מחפשת בגדים ואקססוריז אופנה שעולים בקנה אחד עם הדימיון שלי לתמונה הסופית שאני מצפה לראות בסוף הצילומים. לא מצאתי דבר ספציפי, מתחילה להרכיב אותו לבד, בעצמי. כמו הנעליים הורודות שיצרתי באמצעות פיסות בד אורגנזה בורוד פוקסיה. חתכתי את הבד לרצועות וליפפתי כל החלקים של הנעל אחד אחד כולל העקב. לסדרת צילומים בורוד, יצרתי גם תכשיט סרט לראש בסטייל שנות ה 20 וצמיד תואם.


מגזין אופנה אמריקאי SCORPIO JIN MAGAZINE

Fashion & Beauty | Miami | OCTOBER 2023 | VOLUME 76 | ISSUE 4

סטיילינג לצילומים לסדרה FLAMINGO MADNESS

סטיילינג לצילומים אלה זוהי אינטרפרטציה אופנתית עכשווית לדמות של אלכסנדר מקווין מקולקציית ווס שנת 2001, עם היופי החיצוני והשדים הפנימיים שלה. מקווין מנסה לעלות מודעות החברה למחלות נפש ולסטיגמות של יופי בהם אנחנו כבולים. לצערי עד הלום חלק מביטוי עצמי של האישה יכול להיתפס כ"לא נורמטיבי" או חולני. בעבודה זו ניסינו למשוך את תשומת הלב לזכות של כל אחת לאהוב את עצמה כמו שהיא ולהביע את עצמה דרך האופנה, הבגדים והאיפור, הריקוד או הצילום.

A contemporary fashion interpretation of the figure of Alexander McQueen from the Voss collection, with its external beauty and inner demons. McQueen is trying to raise social awareness to mental illnesses and the stigmas of beauty in which we are bound. Unfortunately, until now some of the woman's self-expression is perceived as "non-normative" or morbid. We want to draw attention to everyone's right to love themselves as they are and express themselves through fashion, clothes and makeup, dancing or photography.

השראה לצילומים קולקציה VOSS של ALEXANDER MCQUEEN


פירסום במגזין אופנה צרפתי MOEVIR magazine

Paris | France | 03.11.2023

סטיילינג לצילומים לסדרה Modern Pin-up Girl

צילומי אופנה אלו נערכו בחודש יולי. במציאות של ימינו הם מקבלים פרשנות ומשמעות מעט שונות. מהיכן הגיעה אז השראה על מלחמה?

איך נולד בראשי סטיילינג לצילומים הקשורים למראית עין לתקופת המלחמה? עבור מגזין אופנה מאוד חשוב שהיוצרים מסוגלים להסביר מה הייתה ההשראה לסדרת צילומים זו או אחרת. אז אגלה לכם כי הרעיון נולד הפוך, קודם ראיתי את המדים ואז החלטתי להפוך אותם לתלבושת מעוצבת לסדרת הצילומים בשש אחרי המלחמה. מדי הווינטג' של הצבא הצרפתי קרצו לי דרך חלון ראווה של חנות יד שניה. ידעתי שארצה להלביש בהם דוגמנית מיוחדת במינה, מרשימה בנשיותה וחצופה במראה בד בבד.

כהשראה לקחתי דמות אופנה של מלחמת העולם השנייה דוגמנית פין-אפ. זוהי אותה בחורה שקורצת לחיילים מהפוסטר הנוצץ ומעודדת מחשבה כמה טוב לחזור הביתה.

מה שמושך בדמות דוגמנית פין-אפ וזוהי גם האג'נדה שהייתי רוצה להעביר לעולם – מיקוד האופנה חוזר לנשים אמיתיות. האומנים של שנות ה 40 למאה הקודמת לא פחדו לתאר קפלים על הבטן, שדיים קטנות ובעלות צורה לא מושלמת, או ירכיים מעוררות תיאבון של יפהפיות. כל מה שנערות נאבקו בו בעשור האחרון, ניזונות ממים ורוח הקודש במשך חודשים או שוכבות מתחת לסכינים של מנתחים, הוצג כסגולה.

סטיילינג לצילומים עבור מגזין אופנה הוא הזדמנות להעביר מסרים

כסטייליסטית שאפתי למשוך את תשומת הלב לתרבות של פין-אפ בראי היסטורי. אופנת פין-אפ משקיעה בקידום דימוי גוף חיובי ואהבה למיניות. נערת פין אפ מוצאת דרכים לעודד את המודעות העצמית והביטוי העצמי הארוטי של נשים אמיתיות. בגוואה גדולה מגלה כי עיתון אופנה פריסאי פנה לצלמת לקבלת תמונות נוספות מאותו סט הצילומים. בסופו של דבר, פורסמה לא רק סדרת תמונות שלמה, אלא גם תיאור ההשראה שלי לסטיילינג לצילומים האלה (מצורף מטה טקסט מקורי כפי שהוא מופיע בפירסום המגזין).

The inspiration for our character is rooted in the Second World War fashion which contributed to the popularization of the pin-up figure in this field. Considering the events which have been taking place in the world recently, the pin-up is back in fashion. Despite the distinct erotic message, it is often delivered as if by chance, expressed by mistake.

It has been known as a boost of confidence to women who have looked at these pictures . They realized: "I can be the same!" Artists at that time were not afraid to depict muffin tops , small and imperfectly shaped breasts, or the luscious thighs of beauties. Everything that girls have struggled with for the past decade, feeding on water and the Holy Spirit for months or lying under surgeons' knives, has been presented as a virtue.


Our modern pin-up wishes to send an old and still relevant message directly from the poster – make love, not war.

על הצילומים הללו בהרחבה בכתבה בשש אחרי המלחמה

סטיילינג לצילומים עבור מגזין אופנה זו אומנות בפני עצמה. חשוב לדעת לעבוד עם לוח השראה פרטי במקביל לרפרנסיס של הצלמת. באותה מידה חשוב להיות בהידברות עם מאפרת לעניין התאמת איפור ללוק. אלה הדברים הדורשים קודם כל מיומניות תקשורת טובים. שיתוף פעולה בין כל המשתתפות בסט הצילומים משרה אווירה נעימה בתהליך סטיילינג צילומים בפרט ובסטודיו בכלל. מבחינה מקצועית ברור כי הכנת שטח טובה, צלילה לתקופות אופנה היסטוריות ודימיון הסטייסטית הם אלה הקובעים תוצאה סופית. בסוף התמונה מספרת סיפור באמצעות הבגד. אני צופה בשאיפה לשמוע את הסטורי לתוכן ויזואלי. הדבר ניכר בבחירת התמונות על ידי עורכים לעיתוני אופנה בינלאומיים. כיוצא בזה, השאיפה שלי כסטייליסטית להעניק סיפור לתמונה המצולמת באמצעות בגד, נעל, אקססוריז אשר ביחד מסתדרים כמו פאזל אחד שלם ומעבירים מסר מחשבתי ואסטטי.

צלמת MILA_ART_PHOTO

איפור TASHA_FLYASH

מודליסטית לצילומי כלה\אדום-ירוק אסנסטיה אילוא

מודליסטית בשני סטים לצילומים קריס שניידר

צילומי ברבי מודליסטית ורוניקה רסלר

סטודיו לצילום דינה דובשני

בגדים אניצ'ה

כל פרטים על שירותי סטיילינג לצילומים כאן

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!