אופנה ואמנות

ללבוש אומנות WEART – תערוכה לכבוד יום האישה הבינלאומי

פתיחת התערוכה ב 3.03.22

ללבוש אומנות – פרויקט שת”פ בין אומנית וסטייליסטית

ביום חמישי 03.03.2022 פתחנו תערוכה לכבוד יום האישה הבינלאומי. בתערוכה מוצגות עבודות הפרויקט WEART ללבוש אומנות. זהו פרי שיתוף הפעולה שלי כסטייליסטית עם אומנית אנה רזניקובה והוא משלב אופנה ואומנות. על רעיון והדרך אנה כתבה שיר מהמם שמשקף בדיוק מה שקרה מהתחלה ועד הסוף. אצרף אותו בסיום.

אופנה ואמנות

חשוב לכתוב בכדי לחרוט בזיכרוני את המומנטום היפה הזה, בו שוב ניתנה לנו הזכות להציג את העבודות שלנו, הפעם בחלל מרכז תרבות חדרים בחיפה. הרעיון התמים של אנה להלביש את הדוגמניות בפלטת הצבעים של ציורים מוכפל במעוף הסטיילינג שלי מוצא ביטוי בפוסטרי ענק. כאשר מוצגים בו שתי היצירות בו זמנית – הציור המקורי והפרשנות סטייליסטית משלי לתוכן התמונה או לאסוציאציה שאותה מעורר בי כל ציור בהשפעת פלטת הצבעים ועולם ההדפסים.

מבקשת להודות לדני שטיינר, מנהל המקום, על הזמנה לארח את הפרויקט בין כותלי מרכז התרבות, על הטקס פתיחה עם תכני מעניינים באווירה אינטימית ומאוד מכבדת, על מילות פתיחה שמחממות את הלב.

העצמה נשית

בנימה אישית מאוד התרגשתי וממשיכה להתרגש. גאה בנו שהצלחנו להביא רעיון קטן לידי ביצוע גדול הראוי להצגה בחלל ייעודי. כמה עוצמה נשית, נחישות וגמישות, כוח המחשבה והשכנוע, לבטים והתלבטויות, חיפושים אחרי אנשים מתאימים, כמה “ביחד” הושקעו בכדי להביא את הרעיון ההתחלתי לתוצר מוגמר. כזה שמשקף את האהבה שלנו לצבע ולחופש להביע את עצמך דרך אופנה ואומנות או שניהם יחד.

ברגשות מעורבים מסתכלת היום על כל פווסטר. עבודה מהממת לאיפור ועיצוב שיער נעשתה על ידי אומנית גדולה וחברה טובה איריס רוזנברג ז”ל  שהלכה לעולמה בטרם עת ממש לא מזמן. הייתה איריס בשבילי דמות משמעותית בחיים האישיים והשראה רבה בעולם המקצועי. שתהיה תערוכה זו מחווה לה. הלב כבד, אך מראה עין מרומם את הרוח, עצוב לי ושמח לי בו זמנית.. אחת היצירות שלה ממשיכה לחיות גם אחריה.

דברי תודה

תודה ענקית לילדה מקסימה שהגיע לשיר בטקס הפתיחה, לשירי וייצנר שנתנה הרצאה על נשים, חברה ואופנה ישראלית, לכל צוות המרכז על האירוח המקסים.

תודה ענקית לילדה מקסימה שהגיע לשיר בטקס הפתיחה, לשירי וייצנר Shiri Wizner – Hey.Fa.it , בלוגרית ואושיית אופנה חיפאית, אשר נתנה הרצאה מרתקת על נשים, חברה ואופנה ישראלית, לכל צוות המרכז על האירוח המקסים.

תודה מיוחדת למשפחות שלנו ולכל מי שהגיע והגיעה לתמוך בנו בטקס, להתעניין בתערוכה, לשמוע על תהליך היצירה שלה וגל קצת עלינו. תודה ענקית.

צלם וחבר Senya Alman עמוד התווך שלי הפרוייקט, שהולך איתי באש ובמיים בשגעונות היצירה שלי.

בגאווה מיוחדת מודה לדוגמניות שלנו, נשים מין השורה, כמונו וכמוכן אשר צבעו את התמונות ביופי באופי.

השיר של אנה

לפני חמש שנים איך שם בראשון לציון

ערב אחד צץ בראשי רעיון

ללבוש בגדים בצבעי הציורים

לכל ציור ולו פלטה של צבעים

ללבוש אומנות ולהחיות את התמונה

זאת הייתה סך הכל הכוונה

אחרי זמן ארוך וכבר בעיר אחרת

הצעתי ליוליה לעצב איתי את הדרך

דרך ליצירה של הפרויקט המיוחד

עכשיו היינו שתיים וכבר לא הייתי אחת

מעוף והשראה בכל צבעי הקשת

אופנה וגם סגנון את האומנות פוגשת

הציורים קמו לחיים וקיבלו הקשר חדש

צלם ומעצבת שיער והינה הפקה ממש

יד ביד צעדנו בשם היצירה המשותפת

בשם אהבה ליופי ולאומנות המתחדשת

והינה אנחנו כאן, בהתרגשות והודיה

ומה שנשאר לומר שזאת לנו עבורנו ממש חוויה!

לסרטון מפתיחת התערוכה כאן

לכתבה בנושא טרנדים באופנה 2021-2022

טרנדים באופנה 2021-2022
טרנדים באופנה 2021-2022

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!