לקנות בסייל

לקנות בסיילים. חלק 2

קניה חכמה גם במבצעי סוף עונה | טיפים לבחירת הבגדים לארון הפרטי שלך

בכתבה הקודמת, התחלתי נושא חשוב למודעות הצרכן, ובטח צרכן אופנה, קניה חכמה גם במצבעי סוף עונה.

לפניכן שני טיפים נוספים לבחירת הבגדים אשר יסייעו לכן להתפקס, לעשות קניה חכמה ולהנות מרכישות נחוצות למתלחה הפרטית.

טיפ סטיילינג אישי 1

אם אהבתן פריט כלשהו במחיר ממש מבטיח, תשאלו את עצמכן האם הייתן רוכשות אותו גם ללא ההנחה? אם התשובה היא כן, סביר להניח שהוא מתאים לך ב 100% ואת בטוחה לגביו או שמאוד אהבת את הבגד, ואף נוצרה לך איזו חיבה רגשית אליו. בשני המקרים, יש סיכוי גבוה שתלבשי את הבגד והרבה פעמים. כאשר התשובה לשאלה האם הייתן רוכשות את הבגד במחירו המלא, היא לא.. תפיקו מסקנות.

טיפ סטיילינג אישי 2

אהבתן בגד? תחשבו בראש האם יש בארון הפרטי שלכן בבית בגדים שישלימו את הלוק עם הבגד החדש? אם יש לפחות שני פריטי אופנה כאלה, הקניה שלך תהיה מוצדקת. אם זהו פריט מורכב כשלעצמו ואין לך מושג עם מה תלשבי אותו בעתיד, הייתי מוותרת.. לחילופין, אם הארון שלך כבר מלא בפריטי אופנה מיוחדים, הייתי ממליצה לפנות לשירותי סטייליסטית אישית על מנת לשלב את הבגדים המעוצבים בלוקים לבישים..

לשירותי סטיילינג אישי כאן

ולסיום, הטיפים לסטיילינג ולקניה החכמה גם בסוף עונה, רלוונטים גם לקניות בגדים הרגילות שאתן עושות ביום יום או לפי הצורך. הטיפים הללו לבחירת בגדים לארון הפרטי מסייעים להתפקס בצרכים האמיתיים של הארון ולא לשרת את הדחף הרגעי לבגד חדש. ככל שתדעו לבחור נכון את את הבגדים, כך תחסכו לעצמכן כסף ומקום בארון וקל וחומר תחסכו מעצמכן כאב ראש “אין מה ללבוש”.

תמונות מ PIXABAY.COM

סוף עונה באופנה – איך לא ליפול קורבן בקניות? 5 טיפים לקניה חכמה ושווה לארון הבגדים

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!