סדנת סטיילינג בעיצוב אישי

סדנת סטיילינג חווייתית בהתאמה אישית

סדנת סטיילינג – מה הם התכנים?

בסדנת סטיילינג שלי מדברים על צבעים, שילובים, סגנונות, לומדים על עקרונות אופנה ברת קימא. כל הדברים הללו חופפים לעולם הבגדים, אבל לא בגד הוא הדמות המרכזית באירוע. סטייל זהו אינו סיפור על בגדים. זה יותר על הקשר עם עצמי הפנימי ועל האני מאמין שלי. מי אני ומה אני? אלו חיים אני חייה? אילו מסרים אני רוצה לשדר לעולם? תחום סטיילינג התפתח, כמו כל תחום ייעוץ מקצועי אחר, כתוצאה מהצורך של נשים וגברים להשקיע בתחומי התקצעות שלהם. את הדאגה לתדמית חיצונית ההולמת העבירו אותם אנשים לידיים המקצועיות של סטייליסטים וסטייליסטיות אישיים\יות. ככל שעלתה רמת החיים שלנו כך הגיעה ההבנה שסטיילינג הוא לא רק ליופי. סטיילינג מקצועי נכון מדבר עבורכם בשפה האסטטית, מקדם מטרות עסקיות, מעניק עטיפה ייצוגית הולמת, “מוכר” אותכם נכון, מעלה ביטחון עצמי ומקצועי ומשפיע על פרודוקטיביות.

מה השמתתפות מקבלות בסדנא?

סדנת הסטיילינג שלי זה אירוע חוויתי, משכיל ומעשי בד בבד. על המסך מוקרנים תכנים ויזואליים להמחשה. ערכת בדים להתאמת פלטת צבעים אישית משמשת דוגמאות לשילובי הצבעים. בגדים על רייל באים לידי ביטוי בהסברים על גזרות הולמות לפי מבנה הגוף. הדגמות שאני מציגה בלייב מעניקות למשתתפות הבנה וכלים מקצועיים בסיסיים איך לשפר את הנראות באופן עצמאי בחיי היומיום.

סדנת סטיילינג – למי נועד האירוע?

הסדנאות סטיילינג שלי מותאמות לזמנינו הרגיש, מתובלות בהמון הומור ומלוות באווירה חיובית מקבלת. הדבר מאפשר לנוכחות לחוות שינויים תפיסתיים בנוגע להתייחסות שלהן לבגדים ולאופנה. האינטרקציה הזו יוצרת אינטימיות וחיבור בין המשתתפות. זיקה נשית לאופנה וסטייל יוצרת מחנה משותף לחוויה קבוצתית נהדרת, המתאימה במיוחד לגיבוש צוותים, אירועים אקולוגיים לתמיכה באיכות הסביבה, מועצות מקומיות, בוטיקים של יד שניה/ביגודיות, מסיבת רווקות, ערבי נשים, ימי הולדת ועד. מזמינה אותכן לחויית סטיילינג מעצימה שתוכלו לתרגם לעשייה פוריה בתחום שלכם באמצעות הבגדים.

קהל היעד ונושאים לסדנאות לדוגמא

ערבי נשים, יומי כייף לצוותים, ימי הולדת, אירוסין, מסיבות רווקות, יומי הכשרה לצוות חנויות וכו

הסדנא תמיד מותאמת לקהל היעד ולמטרות המפגש (יום כייף, אירוע חברה, יום הכשרה לצוות החנות). כל סנדאות הסטיילינג כוללות בתוכם את התכנים הבסיסיים להבנת שילובי הצבעים, גזרות הולמות, טיפים ללבוש עדכני נוח ופונקציונלי, עקרונות לפיתוח סטייל אישי.

אופנה ברמת קימא

קלאס באפס מאמץ

כיצד להתלבש לפגישה עסקית חשובה

סטיילינג לארון באופן עצמאי

קניה חכמה גם בסוף עונה

איך לארגן קפסולת בגדים לנסיעה עם טרולי

תולדות האופנה על ציר הזמן של 120 שנה

10 פריטים אייקונים מכל הזמנים

איך לפתח סטייל אישי ב 5 צעדים מעשיים

התאמת צבעים וגזרות לפי מבנה הגוף

סדנאות אופנה וסטיילינג בשית”פ עם עמותות, אירגוני נשים, אגודות חברים ועיריות

שיתופ פעולה עם עמותות, עיריות ומתנ”סים מזמינים אפריורי אווירה מיוחדת ואוסף של תכני אופנה חדשים. אני תופרת סדנא בעיצוב אישי בהתאם לבקשה|דרישה ולפי תחומי עניין שונים ומגוונים. לבחירת הקהל שלכן נוכל לשוחח על כל נושא אפשרי. מצבעים אופנתיים לעונה הקרובה ואיך להתאים צבע לפי היופי הטבעי ועד להיטי אופנה גדולים אשר הגיעו אלינו מעת ובגלל צורכי מלחמה. נושא מבוקש בקיבוצים ומושבים זה אופנה ברת קימא המשמרת כדור הארץ. פרוייקטים ישראלים העוסקים בתחום האומנות בוחרים בנושא הצבעים ושילובי הצבעים. עיריות קופות חולים מעדיפות סדנת סטיילינג קלילה ושיתופית שתוכל לדבר גם לאלה שפחות מתעניינות בתחום.

סדנאות סטיילינג בשפה הרוסית

כל סדנא או נושא אופנה וסטיילינג יכול להיות מוגש בשפה הרוסית בהתאם לבקשה מראש.

תמונות מאירוע ART_FABRIKA_TLV לכבוד היום האישה הבין לאומי בשיתוף עם עיריית תל באביב.

סדנת סטיילינג – מחירון ושידרוגים נוספים

*בגדים המוצגים על רייל, חדשים | יד שניה מוצעים למכירה. ניתן להשתמש בבגדים שקיימים במקום במידה ומדובר בבוטיק בגדים, רשת אופנה, ביגודית תן קח וכ”ד.

*מומלץ להכליל במחיר לסדנא מתנה אישית בסטייל לכל משתתפת.

*מוזמנות להוסף בקשה לכיבוד חלבי (התמחור בהתאם לתפריט).

*לחובבות תחום היופי, הטיפוח והאהבה העצמית, מציעה לשלב בין שתי סדנאות עם שתי מרצות בנושאים חופפים. לדוגמא: סטיילינג וסודות האיפור. סטיילינג ומיניות. סטיילינג וצילום. התמכור בהתאם.

*הסנדאות מועברות בכל רחבי הארץ.

המחיר לסדנת סטיילינג נע בין 1200 ל 2200 שח, וזאת בהתאם למיקום וגודל האירוע | כמות המשתתפות | אירוע ביתי | ערב חברה. מזמינה אותכן להתקשר לייעוץ טלפוני על מנת שאוכל לתפור סדנת סטיילינג חלומית בעיצוב אישי עבור הקהל המיוחד שלכן.

קצת עליי – סטייליסטית אישית יוליה אוסטרובסקי

אני סטייליסטית אישית ומרצה בקורסים של סטייילינג ולימודי אופנה במכללת ויצו, במסלול לימודי חוץ. בצעירותי למדתי עיצוב אופנה. שנים תפרתי לעצמי וללקוחות הצעירות שלי דאז עיצובים אישיים לאירועים חשובים וליום יום. אך ככל שהתבגרתי מצאתי את עצמי עוזרת לסובבים להתלבש יפה. עם הזמן תרבות הצריכה שלנו הלכה ועלתה. אז הבחנתי בצורך עז של נשים וגברים כאחד להתסדר בעולם השפע. לדעת לבחור את הבגדים הנכונים, לשלב טרנדים במלתחה יומית או לדלג עליהם לגמרי, לסייע לזולת לגבש את סגנונו האישי על זמני – כך ראיתי את תפקידי החדש בעולם אופנה וסטיילינג.

העמקתי את הידע שלי בסטיילינג עכשווי בקורסים מכובדים אונליין ואף נסעתי לחו”ל לסטאז’. להעשרתי המקצועית סיימתי בהצלחה קורס בעיתונאות אופנה בשנקר. ממשיכה להשקיע בבלוג אופנה מקצועי ברשתות חברתיות ולהשכיל חובבות סטייל בערוץ אופנה שלי ביוטיוב.

כיום אני עוזרת לנשים, גברים, נערות ונערים להרגיש יותר נוח עם הגוף שלהם ולבחור בגדים ההולמים ויזואלית, עונים על צורכי יום יום ומשקפים את עולמם הפנימי בב בבד. את הצרכים הללו אני פותרת עבורכם בליווי אישי וגם בסדנאות קבוצתיות.

טעימה חינמית לתוכן הסדנא כאן – איך לפתח סטייל אישי ב 5 צעדים?

הפירסום האחרון שלי במזגין אופנה בינלאומי כאן:

למידע מפורט על שירות ייעוץ לסטיילינג אישי כאן

מזמינה אותכם להתרשם מה עוד אני אוהבת לעשות בחיים – מיחדוש בגדים

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!