צילומי אופנה בשש אחרי המלחמה

אופנה, מלחמה ונערת פין-אפ

צילומי אופנה בהשראת הדמות של נערת פין-אפ

צילומי אופנה אלה נערכו עוד בחודש יולי. מדי הווינטג’ של הצבא הצרפתי קרצו לי דרך חלון הראווה של @אניצ’ה. ידעתי שארצה להלביש בהם דוגמנית מיוחדת במינה, מרשימה בנשיותה וחצופה במראה הגברי בד בבד.

בתור השראה לקחתי את דמות האופנה מעת מלחמת העולם השנייה – נערת פין-אפ. זוהי אותה בחורה שקרצה לחיילים מהפוסטר הנוצץ: הפסיקו מלחמה, בואו לעשות אהבה!

נערת פין-אפ ודימוי גוף

מה שמושך אותי בדמות דוגמנית פין-אפ זהו דימוי גוף שלה. האומנים של שנות ה 40 למאה הקודמת לא פחדו לתאר קפלים על הבטן, שדיים קטנות ובעלות צורה לא מושלמת, או ירכיים מעוררות תיאבון של יפהפיות. כל מה שנערות נאבקות בו בעשורים האחרונים, ניזונות ממים ורוח הקודש במשך חודשים או שוכבות מתחת לסכינים של מנתחים, הוצג אז כסגולה. המסר שהייתי רוצה להעביר לקהל העוקבות שלי הוא חד משמעי – מיקוד האופנה חוזר לנשים אמיתיות.

תרבות פין-אפ בראייה של סטייליסטית

כסטייליסטית שאפתי למשוך את תשומת הלב לתרבות של פין-אפ בראי היסטורי. אופנת פין-אפ משקיעה בקידום דימוי גוף חיובי ואהבה למיניות. נערת פין אפ מוצאת דרכים לעודד את המודעות העצמית והביטוי העצמי הארוטי של נשים אמיתיות.

אופנה, מלחמה ופירסום במדיה

בתומי חשבתי כי לאור האירועים המתרחשים בעולם בזמנינו, נכון להחזיר את דמות הפין-אפ לאופנה. למען האמת ההקשר היחיד שאז עלה לי בראש זוהי מלחמת רוסיה -אוקראינה. בסצנריו הכי הזוי ועל דמיוני לא יכולה לשער שהמלחמה תהפוך למציאות מתריסה ומזעזעת כאן, אצלינו, על אדמת ישראל.

כהד לאירועים המתרחשים ממש בימים אלה מגיעה ההודעה על פירסום הצילומים הללו במדיה הבינלאומית. גאה בתוצאה, בעצמי ובצוות המקצועי שעבד לצידי על סט הצילומים(הקרדיט בסוף הכתבה). הסדרה פורסמה החודש במגזין אופנה פריסאי. מרגש במיוחד שהמגזין בחר לפרסם את התמונות בליווי הסיפור שכתבתי על השראה לדמות והמסר לעולם – נשים אמיתיות חוזרות לאופנה ביג טיים.

MOEVIR magazine | Paris | France | 03.11.2023

נערת פין-אפ מודרנית – Modern Pin-up Girl

The inspiration for our character is rooted in the Second World War fashion which contributed to the popularization of the pin-up figure in this field. Considering the events which have been taking place in the world recently, the pin-up is back in fashion. Despite the distinct erotic message, it is often delivered as if by chance, expressed by mistake.

It has been known as a boost of confidence to women who have looked at these pictures . They realized: “I can be the same!” Artists at that time were not afraid to depict muffin tops , small and imperfectly shaped breasts, or the luscious thighs of beauties. Everything that girls have struggled with for the past decade, feeding on water and the Holy Spirit for months or lying under surgeons’ knives, has been presented as a virtue.
Our modern pin-up wishes to send an old and still relevant message directly from the poster – make love, not war.

רוצה להאמין שעבודה זו תמשוך את תשומת הלב של הקהל הרחב, אוהד אופנה, למלחמות קיומיות ארורות המתנהלות בעולם ממש בימינו. לפיכך רוצה לקוות גם שצילומים אלה יעודדו אותנו לחלום על הרגע המיוחל – בשש אחרי המלחמה.

תודה מיוחדת לצוות שעבד איתי על סט הצילומים MODERN PIN-UP GIRL:

צילום: MILAARTPHOTO

מייק אפ: _tasha_flyash

מודליסטית: KRIS SHNAYDER

בגדים ואביזרי אופנה אניצ’ה

סטודיו לצילום: studio_dina_haifa

לעוד פרוייקט אומנותי – תערוכה WEART ללבוש אומנות בשיתוף פעולה עם אומנית אנה רזניקובה

פרוייקט מיחדוש בגדים | Designer skirt from man jeans |

מיחדוש

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!