להתלבש בסטייל

מחירון שירותי סטיילינג שלי

מחירון ועלות תועלת לכל שירותי סטיילינג אישי

בימינו שירותי סטיילינג מזמן לא מותרות, אלא הרבה פעמים הצורך העז לשדרג ולהשתדרג בחיים, בתפקידים, בסולמות חברתיים. סטיייליסטית אישית עשויה לפתור את הכאב שלך בנוגע לבגדים והנראות, ולהיות מורת דרך לעולם הסגנון האישי שלך. בכתבה זו מופיע המחירון ונתוני עלות תועלת לשירותי סטיילינג שאני מעניקה ללקוחותיי.

לפניכן 3 אופציות לקבלת שירות סטיילינג מותאם באופן אישי.

  • פגישת ייעוץ לסטיילינג אישי
  • סטיילינג לארון
  • יום קניות עם סטייליסטית

אופציה מס 1 – ייעוץ לסטיילינג אישי

1 – התאמת צבעים לפי גוון עור. איבחון צבעים הולמים ומאירים את עור הפנים. בניית פלטת צבעים אישית בהתאם ליופי הטבעי שלך.

2 – איבחון מבנה גוף. המלצות וטיפים לבחירת גזרות נכונות והולמות את מבנה הגוף. טיפים להיראות גבוהה וחטופה. בחירת אורכים נכונים בבגדים.

3 – מצגת עם תכנים ויזואליים להמחשה. המצגת מועברת במייל ונשארת איתך לתמיד. בכל עת תוכלי לנצל את תכני סטיילינג אישי לצורכי יום יום או לשופינג עצמאי.

מחירון לשירות ייעוץ סטיילינג אישי

מחיר לשירות ייעוץ לסטיילינג אישי ותדמיתי 450 שח. אורך המפגש כשעה וחצי שעתיים. המחיר כולל מצגת.

ייעוץ לסטיילינג אישי


אופציה מספר 2 – סטיילינג לארון

למי מתאים שירותי סטיילינג לארון? אם הארון שלך מפוצץ בבגדים טובים ויש קושי להרכיב מהם התאמות ושילובים הולמים, זהו שירות שיכול להועיל לך.כדאי לערוך אותו לפני יום קניות.

ממליצה בחום לעשות חשבון נפש או אפילו סדר ראשוני לפני ההחלטה להזמנת שירותי סטיילינג לארון. אם הארון מלא בבגדים שנאגרו שם עשרות שנים, האם יש טעם להשקיע בשירות זה. בסוף תישארי עם אותם בגדים הלא רלוונטיים לזמנינו, בגדים שעייפת מהם כבר לפני כן, בגדים שלא מעוררים השארה או רצון ללבוש אותם גם אחרי שארכיב מהם לוקיים חדשים.

מחירון לשירותי סטיילינג לארון

סטיילינג לארון 1250 שח 3-5 שעות אצלה בבית. התכונני להרבה עבודה – למדוד, למדוד ולמדוד.

סטיילינג לארון


אופציה מס 3 – ליווי בשופינג או יום קניות עם סטייליסטית

מניסיון, זו האופציה המועדפת על רוב הפונים והפונות לשירותי סטיילינג. מדוע? אחרי התהליך יוצאים גם עם בגדים חדשים וגם עם ידע מה מתאים לכם, למה ככה ואיך לשלב. אז מה כולל מהו יום קניות עם איתי?

מה את | אתה מקבלים ביום קניות איתי?

הגשמת חולמות לשינוי תדמית חיצונית

✅ לפני שרגלינו דורכות בחנות, את מספרת לי בשיחת הקדמה מה היית רוצה לקבל כתוצאה הסופית, מהו או מיהו הדמות להשראה שלך בסגנון לבוש, איך היית רוצה להתלבש בלי קשר למה שאת חושבת שיתאים לך או לא. בתור התחלה את חולמת וכך אנחנו בונות לוח השראה וירטואלי. 🙊🙉🙈תאמיני או לא, אבל בסוף יום הקניות את תיראי בדיוק כמו שחלמת!!

✅ מטרת העל שלי במסע הקניות איתך היא שבסוף תיראי איך שחלמת, רק באמצעות הבגדים שבאמת הולמים אותך, הן בצבעים והן בגזרות.

ארון קפסולה

✅ חשוב שתדעי, אני דוגלת בשיטת קניות בקפסולה. משמעות הדבר: כל הבגדים שנרכוש משתלבים ביניהם ואחד עם השני. לפיכך קונות בגדים אשר מרכיבים את המלתחה מהבסיס וגם כאלה שמשדרגים אותה באופן משמעותי.

חיסכון בכסף

✅ איתי את רוכשת פריטי אופנה עם ווריאביליות גבוהה לשילובים שונים ומגוונים. בדרך זו יש לך אופציה לנצל כל בגד בצורה מקסימלית.

חיסכון בזמן

את מקבלת מלתחת החולומות שלך שהורכבה בקפדנות בסטיילינג אישי בזמן קצוב! תוך שעות ספורות אנחנו קונות בין 15 ל 45 פריטי אופנה, נעליים, אקססוריז. אלה מספקים לך בין 45-125 לוקים שונים. מעכשיו תוכלי להשביץ כל יום בלוק חדש בלי לקנות אף בגד אחד נוסף.

עזרים ויזואליים וסיכום לסטייליסט אישי ויום קניות עם סטייליסטית

✅ בסיום התהליך מקבלת מצגת עם כל הבגדים שרכשנו ביום קניות. במצגת מופיעות כל הלוקים וכל האופציות ללבוש בגד זה או אחר. ייתכן ותגלי שילובי בגדים שאולי אפילו לא חשבת עליהם בחנות.

✅ מומלץ לשמור את השקפים בנייד בתיקיה נפרדת. כך המצגת תשמש אותך מעין שליף ימיומי לשאלה אחת בלבד ״מה בדיוק בא לי ללבוש מחר״?

מלתחת החלומות תפורה בסטיילינג אישי

✅ פעמים רבות יש צורך בתיקוני בגדים החדשים. הושבת בגד לפי גזרתך מספקת נראות מיטבית כאילו הבגדדים נתפרו למידותייך האישיות. לפיכך, בסוף כל יום הקניות אני לוקחת אותך לתופרת כדי לקצר או להאריך, להצר או להושיב על המותן. חשוב לי שתצאי מסודרת קומפלט אחרי יום קניות איתי. את מקבלת בגדים חדשים שזמינים לרשותך לשימוש על בסיס יומי.

מחירון לשירותי סטיילינג אישי ויום קניות עם סטייליסטית

יום קניות 1500 ש"ח בתל אביב, הנחה מיוחדת לחפאיים 1250 ש"ח

♥️ ליום קניות איתי או | שיחה מקדימה חינמית ניתן לפנות ל 0504596447 ♥️

BEFORE

AFTER

יום קניות עם סטייליסטית | ליווי בשופינג

צילום @MILA.ARTPHOTO


מחירון ויתרונות ליווי קבוע של סטייליסטית | חבילת סטיילינג מפנקת – לחץ כאן.

מחירון שירותי סטיילינג נוספים: הכנה לצילומים, צילומי תדמית, צילומי אופנה, צילומי כייף. לינק לכתבה. סטיילינג לצילומים.

צילום @YULIABRUKPHOTO

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!