אופנה ישראלית

אלכסנדרה אוהבת דרמה

עיצוב אופנה ישראלי ברוח מודרנית

מותג מקומי alexandra.fashionbrand@ לוקח את השראתו מעולם אגדות ומייצר וייב דרמטי באמצעות בדים, גזרות ומרקמים. הבגדים של אלכסנדרה, מייסדת המותג, מעניקים כבוד למבנה ולמרחב, וכמו כן נותנים ביטוי ייחודי לאישה האקספרסיבית והמודרנית.

אופנת אגדה אפלה

ההשראה של אלכסנדרה, מעצבת חיפאית צעירה, חודרת עמוק בשורשיה אל עולם האגדות. להבדיל מפרזנטציה המוכרת והתמימה של דיסני לסיפורי הנסיכות, לאלכסנדרה פרשנות משלה לאגדות.. מעולם האפל. העיצובים המקוריים מושפעים מהמסתורין הטמון בגותיקה. מתוך הפנטזיה הזו נקבעות הבחירות של אלכסנדרה במרקמי בד קשיחים ושומרים על צורה. כך שהבגד מייצר סילואט (צללית), או מדגיש כתפיים או, במילים האחרות, מדמה מבנה.

עיצוב אופנה ישראלי

מלכת הדרמה

את הדרמטיות בבגד בוחרת לייצר באמצעות בדים עם טקסטורה ועיצוב קונטרסטי בשחור לבן ואדום. אלכסנדרה יוצרת בגדים מחמיאים תוך מתן דגש על בחירת דגמים רב שימושיים או דו צדדיים. חשוב לדבריה שהבגד ישמש אותנו למטרות שונות ויאפשר גיוון רצוי במהלך היום. לדוגמא, שמלה שהופכת למעיל קיץ קליל או אפודה דו צדדית עם רוכסן לכל האורך בשני צבעים מאפשרים לגוון בשימושים של כל פריט וגם לגוון בצבעים שלו, ליצור מראה שכבות מתוחכם בעזרת פריטי אופנה מיוחדים על בסיס לבוש רגיל של כל אחת.

עיצוב אופנה ישראלי

גלאם חסר רחמים


עקביות המסר למבניות הבגד נשמרת מקולקציה אחת לשנייה. צווארון האדום המהמם שייך בכלל לפרויקט הגמר אשר יצרה האלכסנדרה עוד בימי הלימודים בבצלאל. הרעיון היה ליצור “מרחבים סביב האדם” באמצעות הבגד, וזאת עוד בימי טרום קורונה. במבט קדימה את הפריט הנוצץ הזה, תרתי משמע, מוקדם לאחסן בבוידם. בגדים עם מרקמים נוצצים זהו טרנד היסטרי שחוזר אלינו יישר משנות ה- 2000, צבע אדום שוב בפסגת האופנה. סטיילינג עדכני עשוי להפוך אותך למלכת הערב אפילו בשמלת חולצה מכופתרת, פשוטה למראית עין.

עיצוב אופנה ישראלי

מינימליזם עכשווי

רוב העיצובים בקולקציה הם פשוטים ולקוניים. המינימליזם בא לידי ביטוי גם בבחירת פלטת צבעים מצומצמת ואף אכרומטית ברובה. יחד עם זאת, מושקעת מחשבה רבה בגזרת הבגד בהתייחס לבחירת הבד. תשומת לב מיוחדת מוקדשת לגימורים מדויקים ולפרטים הקטנים, כמו כיסים, רוכסנים, כפתורים ואבזמים. הבגדים נראים דומים אך שונים, כל אחד בעל וריאטיביות גבוהה לשילובים בלוקים וסגנונות לבוש שונים.

עיצוב אופנה ישראלי

באושר ועושר

אלכסנדרה יודעת לפרגן לנשים בכל הצורות והמידות. נשים מיניאטוריות, הבחורות בכושר וגם אלה שהתברכו בעושר גופני עשויות למצוא בגדים מחמיאים לכל מבנה גוף. למותג סרגל מידות מיוחד במינו לפי X האות האנגלית, בדומה לצליל בשם אלכסנדרה. הסרגל המכיל מידות מ X1 ועד X4 מתייחס למידות מ-36 עד 50. אודות לייצור “כחול לבן”  אלכסנדרה אף מאפשרת ללקוחותיה התאמה בהזמנה אישית.

עיצוב אופנה ישראלי

עולם הפנטזיות של המעצבת לוקח השראה מאגדות של פעם וארכיטקטורה מודרנית. האופנה של אלכסנדה מחמיאה, אך לא מנחנפת. המסרים החשובים עוברים מקולקציה לקולקציה ונטמעים בקווים חדים ומדוייקים המאפיינים את הגזרות הברורות לצד השקיפות המלטפת, האחראית על חושניות הבגד. נא להכיר – עיצוב אופנה ישראלי, מיוחד ודרמטי, לביש ומתריס בד בבד.

לאינסטגרם של

alexandra-fashionbrand

https://www.instagram.com/alexandra.fashionbrand/

עיצוב אופנה ישראלי

לאתר של @alexandra-fashionbrand

בקרוב:

ללמוד על הטרנדים או 5 הגדולים שלי מתוך קולקציית המותג

@alexandra-fashionbrand

להכיר את רשת CASTRO HOME

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!