חלומות ורודים או

איך ללבוש צבע ורוד פוקסיה

ורוד פוקסיה זהו אחד הצבעים המובילים באולימפוס האופנתי לחורף 2023. את קולקציה של פינק ולנטינו כבר הפכה להכי מדוברת בין המסלולים האחרונים. לטענת המנהל הקרייאטיבי, פייר פאולו פיצ’ולי, הבחירה בגוון ורוד זה נעשתה על מנת לערער על אסוציאליות הרווחות שהצבע נושא על גביו על אינפנטיליות או שייכות מגדרית.

“ורוד הוא צבע אהבה, קהילה, אנרגיה וחופש”

– מציין בית האופנה ולנטינו.

VALENTINO VOGUE

מסכימה כי טוטל לוק ורוד של בית האופנה ולנטינו נראה מרתק על המסלול. אם נראה לכן כי בחיי יום יום הוא פחות לביש, אנא המשיכו לקרוא. לפניכן מספר עצות וטיפים לסטיילינג אישי של בגדים בצבע ורוד פוקסיה הכל כך אנרגטי, מושך, תמים וצעקני כאחד.

איך ומה ללבוש עם גוון ורוד פוקסיה

5 טיפים להתלבש בסטייל בורוד פוקסיה

טיפ סטיילינג מספר 1

אם אתן לא סגורות שהוא הולם אותכן כאשר הוא קרוב לפנים, הרחיקו אותו למטה, למכנס או חצאית.
עדיין לא מסתדר? תבחרו בפוקסיה שלכן בקטנה – בנעליים או תיק. מבטיחה שזה יהיה כתם צבע נהדר לכל לוק בסיסי נייטרלי.

טיפ סטיילינג מספר 2

פוקסיה תתאים במיוחד לנשים עם קונטרסט גבוה, לדוגמא לבעלות עור שחום או שיעור כהה או לאלה שהעיניים שלהן דומיננטיות על הפנים. אם הקונטרסט האישי שלך יותר נמוך, אפשר, לדוגמא, לקחת טופ בצבע פוקסיה ולעדן אותו עם שכבה עליונה בצבע שהולם אותך אפריורי, כגון סגול לילך או כחול ג’ינס. לחליפין, לדוגמא, מתחת לג’קט ורוד פוקסיה אפשר ללבוש טישרט או סריג בצבע הולם את גוון הפנים.

טיפ סטיילינג מספר 3

זכרו, כי ניתן לשלב פריט בגוון ורוד פוקסיה עם כל צבע ניטרלי, כמו בז’ או חום שוקולד, אפור או לבן, שחור או כחול, ירוק זית או חאקי.

טיפ סטיילינג מספר 4

בעלות יופי טבעי עדין יכולות “לעלות” את רמת הקונטרסט הטבעי שלהן על ידי האיפור. עיניים מודגשות או ליפסטיק בוהק בכתום, אדום או ורוד, יעשו עבורכן יופי של עבודה ויעניקו קונטרסט דרוש לורוד פוקסיה שלכן בלוק.

טיפ סטיילינג מספר 5

אם ורוד פוקסיה נראה לכן צעקני מידי באור יום, מבטיחה כי דווקא בתאורת לילה יש לו את כל הסיכויים להיות הכוכב של הערב. “הקול” של הפוקסיה יונמך בחושך, אך יישאר העומק והמסתורין.

בארון של פשיניסטה שמלה ורודה עם פרנזים עשוייה לשמש ללוקים יפים שונים המתאימים גם לשבוע האופנה, וגם לחגיגות נוביי גוד.

שבוע אופנה בתל אביב 2022

מאפיפיור ועד עובד ניקיון – או איך ללבוש את הצבע הלבן – בכתבה נוספת

ללבוש לבן
ללבוש לבן

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!