גרביון צבעוני טרנד לאופנת אביב

טרנדים באופנת אביב 2023

גרביונים צבעוניים זהו טרנד לוהט באופנת אביב


כל עוד מזג האוויר עדיין מאפשר זאת, בואו נתחיל בסקירת הטרנדים לאביב קיץ 2023 מגרביון צבעוני. הטרנד לגרביונים צבעוניים כבש את מוחות הפשיניסטות מכל העולם, ולא אתמול. בעידן האינסטגרמי קל לעקוב אחרי התפתות הטרנד. לפי רשתות חברתיות הוא היה בשיאו כבר לפני שנה ושנתיים, אך בעיקר בין מובילות האופנה.

גרביונים צבעוניים - טרנדים באופנה

נראה כי רק עכשיו האופנה הזו מתחילה להתגלגל לקהל הרחב. ככה עובדים הטרנדים. למשתמש אופנה מין השורה לוקח זמן לעכל את הטרנד, להתרגל אליו. זה קורה כאשר הוא צופה בו מספיק פעמים, ברחוב או בתמונות ברשות החברתיות. כאן הכל תלוי בכמה אתן מתעניינות באופנה, מדפדפות במסלולי האופנה של ווג או מגוללות את סרטי האינסטוש של בלוגריות האופנה. ככל שהתמונההממחישה את הטרנד קופצת יותר ויותר פעמים מול העיניים, ככה אתן מסיקות שזה באופנה. מהירות התגובה שבינינו תופסות הראשונות את רמז והן הופכות לטרנדסטטריות( משרשות אופנה בעם). לאחרות לוקח זמן להתבשל. באופן הגיוני, ככל שההתעניינות בתחום האופנה חלשה ולא מרגשת אותך, כך יש פחות מעורבות וכיוצא בזה גם פחות הבנה לגבי השאלות מה טרנדי ומה באופנה. נשים ואנשים כאלה אחרונים לנסות ליישם את הטרנד האופנתי בעצמם, אם בכלל.

אז הינה קימנו והגיענו לזמן הזה. החנויות מציעות לנו שלל בחירות לכל טעם וריח – גרביונים צבעוניים וחלקים, עבים ודקים, עם ובלי טקסטורה עליהם וכ”ד. אז בואו ונבחן למי מתאים גרביון צבעוני, איך להיראות גבוהה וחטופה בו, איך לבנות איתו לוקים יפים לכל אירוע.

לחץ להפעלת הסרטון
גרביונים צבעוניים, חלקים, עבים ודקים, עם ובלי מרקם. למי מתאים גרביון צבעוני, איך להיראות גבוהה וחטופה בו, איך לבנות ממנו לוקים יפים לכל אירוע

טרנדים באופנה – גרביונים צבעוניים

למי מתאים גרביון צבעוני?

טיפ סטיילינג 1

אם אתן חובבות גרביונים צבעוניים, תהיו מודעות לעובדה כי יש להם אפקט הרחבה הטמון בצבע הגרביון השונה משחור/גוף. הטקסטורה על הגרביון הצבעוני (ציור, צמות, הדפס) עלולה להוסיף גם היא נפח מיותר לרגל. עקרונית, דעו כי גרביון צבעוני נוטה מעט “להשמין” את הרגל. אם אתן עדיין איתי בעסק, לכו על גרביון צבעוני עבה וחלק. ככה תהנו מאפקט הצבע והרגל עדיין תיראה חטובה.

איך להיראות גבוהה יותר בגרביון צבעוני?

טיפ סטיילינג 2

התאימו את צבע הגרביון לגוון הנעליים. טריק סטיילינג זה יעניק תחושה של רגל בלתי נגמרת ויסייע לך להיראות גבוהה יותר.

טרנדים באופנה - גרביונים צבעוניים

איך לשלב גרביון צבעוני עם צבעים האחרים בלוק?

טיפ סטיילינג 3

התאמת צבעים בין הגרביון לבין פריטי ביגוד נוספים בלוק תספק השתלבות נעימה ורכה יותר ולו לגרביון בצבע בוהק או ניאון. לדוגמא, ניתן לבחור גרביון בצבע החצאית. טריק סטיילינג זה יאריך אותכן בגובה. כך תוכלי להיראות גבוהה יותר.

גרביונים צבעוניים - טרנדים באופנה

אם בא לכן שהגרביון יהיה במרכז הבמה, שלבו אותו עם אביזר אופנה נוסף באותו צבע. ככפות, כובע, עגילים, תיק, סיכת שיער, מעיל – כל אלה יכולים להיות פרטנרים נהדרים לגרביון הצבעוני כל לוק.

טרנדים באופנה - גרביונים צבעוניים

גרביון צבעוני בלוק נייטרלי

טיפ סטיילינג 4

הדרך הקלה ביותר לשלב גרביון צבעוני בלוק היא לבחור לו רקע נייטרלי. שחור, לבן ואפור אלה הם גוונים אכרומטייים, כלומר חסרי צבע. הם יעניקו לך תחושת ביטחון בלבוש גם כאשר תבחרי בצבע משוגע לגרביון. כמו כן, קל לשלב גרביון צבעוני עם בגדי בייסיק מובנים. לדוגמא, ג’אקט וחצאית ג’ינס, טישרט או שמלה ייתנו לגרביון הצבעוני שלכן לככב בלוק.

גרביונים צבעוניים - טרנדים באופנה

סטיילינג טיפים נוספים לאיך ללבוש גרביון צבעוני בלוקים יום יומיים או לאירוע, ריכזתי בסרטון. אם אהבתן, אל תשכחו לפרגן בלייק.

טרנדים באופנה 2022-2023

טרנדים באופנה
טרנדים באופנה

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!