להתלבש בסטייל

להתלבש בסטייל – מאיפה לקחת השראה אופנתית?

מאיפה לקחת השראה לסגנון לבוש? איך להתלבש בסטייל?

מרגישה עייפה מהלוקים הרגילים שלך? בא לך לחדש משהו בלי בלי להוציא כסף לבגדים החדשים. לפניכן 4 דרכים פשוטות לקבל השראה אופנתית ממקורות שונים כדי להתלבש בסטייל.

להתלבש בסטייל – השראה אופנתית 1

השראה לסגנון לבוש של כובות קולנוע, מפורסמות, סלבריטיות

ייתכן ומקור ההשראה נמצא בין דפי האינסטגרם של כוכבות או מפורסמות אחריהן את עוקבת. אם סגנון ליבוש שלהן מעורר בך עניין ומפתח בך חוש אסטטי ליופי – לכי על זה. תנסי לאבחן מה מיוחד בבגדים שלובשת הפרסונה, איך היא משלבת ביניהם. הניתוח הזה יגרום לך לסרוק בראש גם את המלתחה שלך למציאת פריטי אופנה דומים. אני, לדוגמא מקבלת המון השראה מבלוגרית אופנה GRECE GHANEM. את האני מאמין שלה ביחס לאופנה היא ממחישה בכל צילום ובכל תמונה, בכל היציאה מהבית.

All about fashion and confidence as style has no age

GRECE GHANEM

להתלבש בסטייל – השראה אופנתית 2

אתרי אינטרנט עם תוכן ויזואלי עשיר

לא עוקבת אחרי סבלס? כנסי לפינטרסט PINTEREST ותקלידי בחיפוש ” STREET STYLE 2024“. יתגלו לעינייך מליון לוקים של בלוגריות אופנה וסתם נשים אנונימיות משבועות אופנה וצילומי רחוב מכל העולם. תעשי צילומי מסך ללוקים שקרצו לך במבט ראשון. תנסי לבדוק מה מהבגדים הללו אולי כבר יש במלתחה שלך ופשוט לא חשבת לשלב את הבגדים בצורה כזו? חיפוש אחרי רעיונות ליבוש חדשים מפתח את החוש האסטטי שלך. בדרך זו את גם מגבשת את סגנון אהוב עלייך. אולי בהמשך תוכלי לתרגם אותו לקניית בגדים נכונים עבורך, בהתאם ובהמשך להשראה שקיבלת ברשתות חברתיות.

להתלבש בסטייל – השראה אופנתית 3

מגזינים ועיתוני אופנה

אופציה נחמדה נוספת לקבל השראה אופנתית היא לחרוש על אתר או אפליקציה של מגזיני האופנה, כמו ווג VOGUE. הפלטפורמה מציגה ים של תוכן ויזואלי סופר עדכני, מסלולי אופנה אחרונים תרתי משמע, כתבות על מעצבים מובילים כולל תמונות מקולקציות מהשנים האחרונות. בנוסף להשראה, כאן ניתן ללמוד על טרנדים המובילים באופנה . לחובבי היסטוריה אפשר לראות את ההתפתחות של מותגי אופנה אהובים לאורך זמן. ניתן גם לגלות איך השתנו עולמות תוכן ומייצגים ויזואליים של כל מותג אופנה בהתאם לניצוחם של מנהלים קריאטיביים שונים.

להתלבש בסטייל – השראה אופנתית 4

אתרי קניות – לא לצורך קניה!

אחרונה חביבה לתת לנו השראה להתלבש בסטייל היא גלישה באתרי הקניות המובילים והשווים, כמו Farfetch. שווה לגלוש באתרי קניות לא לצורך קניות עצמן, אלא כדי לקבל רעיונות מעבודת סטיילינג מדהימה שנעשית מאחורי הקלעים באתר זה או אתרי קניות אחרים. אפילו בגילול אפליקציית זארה תוכלי לגלות סגנונות לבוש מעניינים שמושכים את העין.

לסיכום:

השראה אופנתית יכולה להגיע הרחק ממקומות בהם אנחנו מחפשים אותה. אומנות, טבע, טיולים, קולנוע – ההשראה נמצאת בכל מקום. הסוד הוא בלראות או להבחין בה. ההשראה מתגלה אל נגד עינינו רק כאשר אנחנו פתוחים וכנים לראות את הדברים ביופיים, כאשר אנחנו קשובים לסביבה ופוגשים את העולם בעיניים פקוחות. להתלבש בסטייל לא אומר לקנות פריטי אופנה הכי לוהטים על המדף. סגנון אישי מלווה אותך שנים, משתנה וצומח יחד איתך.


לכתבה – ליווי קבוע בתהליך סטיילינג אישי ויתרונות סטייליסטית צמודה


להתלבש לפי הרגשות או סטיילינג טרפיה

להתלבש בסטייל לפי הרגשות

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!