סטייל כחול לבן

מגילת העצמאות במושגי האופנה

כאשר מדברים על אופנה מתארים בדרך כלל בגדים. נכון, אופנה היא גם סיפור על בגדים אבל לא רק.. באמצעות הבגדים אנחנו יכולות להביע את עצמינו, להעביר מסרים לעולם, לאהוב את עצמינו יותר. ביום מיוחד זה אני קוראית לכן לחשוב על אופנה במימד רחב וגלובלי. בואו נדבר על אופנה וסטייל במושגי יום העצמאות. נסו לדמיין כי אופנה היא סוג של ארץ וירטואלית שמאחדת תחת קורת גג אחת גברים ונשים מכל העולם על בסיס תשוקות אופנתיות שלהם, מחברת בין אנשים לפי אג'נדות, סגנונות או סטיילינג.

כחובבת ומלמדת אופנה, הינני מוקירה בה עולם מגוון ועשיר, המעודד את השונות ואת השוני, ממריץ חשיבה יצירתית ויוצר מעוף עתידני מפליא. כאזרחית גאה במדינת האופנה העולמית כותבת אני מגילת העצמאות במושגי אופנה וסטייל וכל מה שביניהם, כהוקרת תודה לצד התקווה הגדולה וההזדמנות לשינוי עבור כל אזרח.

1. הוקרת תודה לאופנה כתחום שמחבר בין בני אדם וקבוצות אנשים מכל העולם

אופנה עוברת לא מעט משברים בדומה לחברה כולה. אף על פי כל הסטיגמות הידועות, בעיניי אופנה דווקא מעודדת את השונות והשוני. ומאפשרת לאנשים מרחבי עולם שונים להתאחד על בסיס תשוקות אופנתיות שלהם.

2. הוקרת תודה על המבחר האופנתי

מבחר רב של סגנונות פופולריים והיצע עצום של שוק הבגדים המאפשרים לנו חופש ביטוי עצמי ומימוש כל פנטזיה אפשרית ב להיראות כמו שאנחנו אוהבות. בכוח הסטיילינג הבגדים הופכים אותי למי שאני רוצה להיות באותו היום. ואולי מחר ארצה להיות לרגע מישהי אחרת..

3. הכרת הצורך בבחירה הנכונה

בזכות ואף על פי המבחר, מורגש הצורך לעשות בחירה אופנתית נכונה, השונה עבור כל אחת. ואיזה כייף שיש לנו את החופש לבחור ויש ממה לבחור!!

4. צריכה מודעת

בהתייחס למספרים עצומים של הבגדים הנזרקים או לא נלבשים מידי שנה בארונות הפרטיים שלנו, צריכה מודעת באופנה מקבלת תאוצה רבה כהד למשבר העולמי. הערכת עלות תועלת עבור רכישות אופנה חדשות או אלה שכבר נעשו תסייע לשמור על תקציב, שפיות ושיקול דעת.

5. בחירה מודעת

להכיר בקיום רשתות אופנה מהירה לצד מותגים עם אג'נדה לאופנה ברת קימא. להבין מה הבדלים ביניהם, לאילו מסרים יש לי חיבור אישי, מה עונה על צרכיי, על מה אני מוכנה לשלם. לעשות בחירה מתוך מודעות.

  • אופנה וסטייל במושגי האופנה
  • אופנה ברת קימא

6. אחריות לצריכת האופנה

אחריות לצריכת האופנה מוטלת על כל צרכן אופנה, בין אם הוא מודע לזה או לא. ובואו נסכם, כל עוד כולנו קונים בגדים, כולנו צרכני אופנה ברמה כזו או אחרת.

יום עצמאות שמח!

שתמיד נהיה עצמאיות ושמחות בבחירות האופנתיות שלנו וביכלות לבטא את עצמינו גם דרך הבגדים.

https://www.instagram.com/_tasha_flyash/ make up art by
https://www.instagram.com/nataliakovler/ photo by

וידיאו: לוקים בסטייל כחול-לבן ליום העצמאות

לחובבות סטייל כחול לבן – כאן מרוכזות הופעות ולוקים ליום העצמאות.

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!