ג'אקט בסטייל בומבר VS ג'אקט בגזרה קלאסית

ג’אקט בסטייל בומבר VS ג’אקט בגזרה קלאסית

ארון קפסולה – חליפה אפורה לא משמעממת

איך גזרת הבגד עשוייה לשנות את הווייב של הלוק?

אפור – לא משעמם!! טיפים לסטיילינג⬇️

כדי להוכיח שאפור לא משעמם, שילבתי עם החליפה האפורה בעיקר בגדי בייסיק. סטיילינג פשוט למראית עין – טישרט בייסיק, חולצת פסים, גופיה צמודה בשילוב עם חליפה אפורה דווקא מייצר איזה עניין במבט. נעלי ג׳ינס על עקב מינימליסטי ותיק צבעוני מתבלים ומרעננים את הלוק. ג’אקט בסטייל בומבר VS ג’אקט בגזרה הקלאסית – בואו ונבחן איך הגזרה של הבגד משנה את כל הוויב של הלוק.

איך הגזרה של הג’קט עשוייה להעניק וייב שונה לכל לוק?

ג’אקט בסטייל בומבר VS ג’אקט בגזרה קלאסית

לפניכן שתי אופציות לג’אקט אפור שהוא חלק מהחליפה. הראשון – ג’אקט בומבר(מקוצר עם סגירת רוכסן וגומי במותן), השני הוא ג’אקט ארוך בגזרה הקלאסית. בשביל להשאיר את הניסיון שלי נקי מרעשי רקע, בוחרת באותם חולצות או חלקים פנימיים מתחת לשני הג’אקטים. אלה הם פריטי בייסיק כמו גופיה, טישרט אוברסייז, חולצת פסים צמודה. לפשיניסטות שבינינו, משלבת בשני הג’אקטים גם טופ אפור רשת מעוטר באבנים. משאירה אותם אקססוריז אופנה ונעלי עקב בגימור ג’ינס.

סטיילינג ג’אקט קלאסי

ג’אקט קלאסי מייצר זרימה לאורך, מעניק אלגנטיות ואוסף את הלוק. הרושם נשמר גם בוריאציה עם טופ רשת שקוף. גזרת הג’אקט הקלאסית מעדנת את המראה.

סטיילינג ג’אקט בומבר בסטייל ספורטיבי

לג’אקט בסטייל בומבר, הדומה למעיל טייסים, יש אפריורי וייב ספורטיבי. הדבר הופך כל לוק עם בומבר לקליל, מגניב, לא שיגרתי. השילוב של הג’אקט הספורטיבי עם המכנס הקלאסי – גם הוא מוסיף נימה אופנתית למראה.

טיפ סטיילינג – איך להיראות גבוהה יותר?

הבחירה בחליפה כמערכת לבוש שלמה בצבע אחד (לוק מונוכרומטי) מספקת שלמות המראה לאורך, בלי קשר לאיזו גזרה בג’אקט תבחרי. עצם העובדה שאת לבושה באותו גוון הצבע מלמעלה ועד למטה מעניקה לך הארכה ויזואלית לגובה. גם אם החולצה שלך תהיה בצבע עז, קונטרסטי לצבע החליפה, עדיין תיראי גבוהה יותר.

לוק מונוכרומטי – טיפים לסטיילינג אישי

כאשר בוחרים כל פרטי אופנה באותו הצבע, גובר הסיכון ללוק שטוח ולא מסקרן את המבט. כדי להפוך אותו למעניין ומושך את העין מציעה לשלב בין טקסטורות שונות באותו הלוק. במקרה שלי ביחד עם החליפה האפורה משולבת חולצת רשת בצבע האפור מעוטרת באבנים. גוזיית ספורט תואמת מתחת מעדנת את הרושם של גוף עירום בפנים.

קניה חכמה – ארון קפסולה

הבחירה בחליפה כמערכת לבוש שלמה יתרון נוסף. אפשר ללבוש את שני החלקים ביחד וגם לחוד. חליפה בעצם מאפשרת וריאביליות גבוהה לארון ומספקת גיוון רב להרכבת לוקים שונים. בקלות מדמיינת את המכנס הקלאסי בשילוב עם סווטצ’ר נעים או קרדיגן סרוג בחורף. את הגאקט אפשר לשדך לג’ינס, מכנס בסגנון דגמ”ח, ואפילו למכנסי ספורט בהתאם לרושם שרוצים לייצר.

מי לדעתכן, הזוכה בדו קרב בין ג’אקט בסטייל בומבר VS ג’אקט בגזרה קלאסית?

ל – ארון קפסולה

ארון קפסולה. חצאית אחת 5 דרכים לסטיילינג
ארון קפסולה. חצאית אחת 5 דרכים לסטיילינג

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!