חבילת סטיילינג מפנקת בליווי סטייליסטית אישית

ליווי סטייליסטית אישית

היתרונות של ליווי קבוע על ידי סטייליסטית אישית לאורך כל השנה

בעולם המהיר של היום, להופעה החיצונית שלנו יש תפקיד משמעותי בהצלחה אישית ומקצועית כאחד. סטייליסטית אישית המלווה אותך על בסיס קבוע לאורך זמן עשוייה להוריד ממך את העומס המיותר ולמצם את תיסכול הקשור בבגדים. בזכות כך תוכלי לשמור את המשאבים היקרים לזירה המקצועית, המשפחתית והאישית. ליווי סטייליסטית אישית הוא מזמן לא המותרות השמורות לסלבריטאים או לעשירים בלבד. שירותי סטיילינג אישי יכול להיות הכלי שלך להצלחה, לקידום בתקפקיד ומעמד. היא יכולה להפוך למורת דרך בחיפוש אחרי הסגנון האישי שלך. סטייליסטית מקצועית משכילה ועוזרת לך להתמצאות בין הטרנדים באופנה העכשווית, דואגת לסדר את המלתחה, מסייעת להתמקד בבחירות הנכונות מתוך שפע הבגדים האין סופי. הארון שלך נבנה לבנה לבנה רק ממה שהולם את היופי הטבעי שלך ומתאים למבנה הגוף. ואולי החשוב ביותר, סטייליסטית אישית עוזרת לכל אחד ואחת להעלות את חוש האופנה שלו\שלה ולהגביר את תחושת הביטחון העצמי.

בניית הסגנון האישי שלך, שיפור ודיוק שלו לאורך התקופה

אחד היתרונות העיקריים לליווי סטייליסטת אישית הוא היכולת לשפר ולחדד את הסגנון האישי שלך. יש לאנשי מקצוע עין חדה לטרנדים אופנתיים, ידע על מבני גוף שונים והבנה מה עובד הכי טוב עבור כל אדם. בעצם, לא משנה מדוע הגעת לסטייליסטית. מעוניית לעדכן את המלתחה, לשפר את המראה, או פשוט להבין טוב יותר מה מתאים לך? סטייליסטית אישית יכולה לעזור לגלות את הסגנון הייחודי שלך ולבטא אותו בצורה אותנטית ומקורית.

ליווי קבוע של סטייליסטית אישית חוסך זמן יקר

את התסכול של לקוחותיי, ואולי רוב נשות העולם, הינני מכירה היטב. הארון שלך מלא בבגדים ועדיין מרגיש לך שאין מה ללבוש. סטייליסטית אישית חוסכת לך זמן ואנרגיה על ידי יצירת קפסולת בגדים המותאמת לצרכים, מתחשבת בהעדפות ובסגנון החיים שלך. את מקבלת עוזרת אישית בכל הקשור לניהול המלתחה. את מקבלת סדר וסטיילינג לארון הקיים, אירגון ויצירת אוסף בגדים אשר משמשים אותך לסיטואציות שונות בחיים. עם ארון הבגדים מתוכנן היטב, את יכולה להיפרד מהבקרים התזזיתיים ההם של פשפשים בבגדים ותחושת אוזלת יד.

להתלבש בסטייל | להישאר מעודכן בטרנדים עולמיים

טרנדים אופנתיים באים והולכים, והסגנון האישי נשאר. לאדם הרחוק מתחום האופנה זה מאתגר – לעמוד בקצב של טרנדים המשתנים ללא הרף. סטייליסטית אישית בקיאה במגמות החדשות ועוזרת לך להישאר מעודכנת מבלי לוותר על טעמך האישי ובלי ליפול קורבן אופנה. את מקבלת מלתחה עדכנית בשילוב אלמנטים אופנתיים ויחד עם זאת נשארת נאמנה לסגנון האישי שלך. ליווי קבוע של סטייליסטית מבטיח בחירות נכונות לארון הבגדים שלך. את מקבלת מלתחה שבנויה לפי סגנון האישי שלך ונהנית מלוקים אופנתיים הולמים יום יום.

חיסכון בכסף הטמון בליווי סטייליסטית אישית

כשאת מזמינה ליווי סטיילינג אישי, את משקיעה באיכות החיים שלך. סטייליסטית אישית צמודה לאורך זמן מבטיחה למלתחה שלך יעילות מקסימלית וניצול מירבי של הבגדנים המצויים בה. בליווי סטיילינג קבוע את תחסכי לא מעט כסף מתקציב הקניות, משום שלא תקני בגדים מיותרים. מעתה יכנסו לארון רק פריטי אופנה מחמיאים שמשתלבים נהדר ביניהם ואחד עם השני. יתר על כן, כאשר אני מלווה אותך לאורך זמן, אני מכירה היטב את הארון שלך ואת טעמך האישי. הדבר מאפשר לי לבצע עבורך קניות או להלביש אותך לצילומים בצורה הטובה ביותר ובפרק זמן קצוב.

חיזוק הביטחון העצמי

כשאת נראית טוב, אתה מרגישה טוב. אני כסטייליסטית אישית מבינה את הכוח של בגדים להגברת הביטחון וההערכה העצמית. בליווי סטיילינג קבוע את נהנית מהבגדים שמחמיאים למבנה גופך, משלימים בצורה נפלאה את גוון העור שלך ובאים בקנה אחד עם מאפייני האישיות שלך. סטייליסטית אישית נוכחת בחייך יכולה לתת לך דחיפה נוספת של ביטחון העצמי. בין אם מדובר בליבוש לאירוע מיוחד, ראיון עבודה או חיי היומיום שלך, סטייליסטית אישית לצידך יכולה לעזור לך להרגיש יותר בנוח ובטוח בכל הנוגע למראה החיצוני שלך.

מה כוללת בתוכה חבילת סטיילינג מפנקת?

הדרך הכי נכונה להגיע לתוצאת סטיילינג טובה היא לקחת ליווי סטייליסטית קבוע למשך תקופה מסויימת ולעבור כל שלושת שלבי התהליך שהם אבני הדרך בבניית הסגנון האישי שלך. החבילה כוללת ייעוץ סטיילינג לפי נתונים הטבעיים, פגישה לסידור וסטיילינג לארון ובהמשך גם יום קניות עם סטייליסטית. בונוס – ליווי צמוד למשך שלושה חודשים.

מדוע חשוב לעבור את כל השלבים?

שלב 1 – ייעוץ לסטיילינג אישי

ייעוץ לסטיילינג אישי מסייע לך להבין כבר מהתחלה מה מתאים ליופי הטבעי שלך. אילו צבעים הולמים אותך? מה הגזרות המחמיאות למבנה הגוף שלך? אילו בגדים יתאימו לך באופן מיוחד ומאילו כדאי להימנע? איך היית רוצה להיראות בסיום התהליך? מי המקור שלך להשראה לסטייל? את לומדת להכיר את עצמך מחדש. כל המידע החדש הזה את מקבלת ממני ארוז ועטוף במצגת עם תכנים ויזואליים ותמונות ממחישות. בדרך זו אנחנו כבר מהמפגש הראשון בונות לבנה לבנה את סגנון האישי החדש שלך.

שלב 2 – סטיילינג לארון

בשלב השני נפגשות אצלך בבית לסידור וסטיילינג לארון. השלב הנוכחי הכרחי להמשך התהליך. בבירור מול המלתחה הקיימת אני מזהה את חולשות הארון. משימתינו להיתפטר מעודפי בגדים הלא נחוצים, בלויים, לא הולמים בסגנון, לא מתאימים במידה. הדבר החשוב ביותר אנחנו דגות את אותם בגדים שטובים לנו. את הבגדים הללו אני מרכיבה עבורך ללוקים חדשים מגניבים. כך תוכלי כבר בשלב הזה להינות ממראה החדש מאותם בגדים שכבר נמצאים בארון. בשלב הזה אני מנהלת רשימת קניות עתידית בהתאם לפריטי אופנה החסרים.

שלב 3 – יום קניות עם סטייליסטית

בשלב השלישי נצא למסע הקניות המרתק. מטרתי שבסוף תיראי איך שחלמת, רק באמצעות הבגדים שבאמת הולמים אותך, הן בצבעים והן בגזרות. חשוב שתדעי, אני דוגלת בשיטת קניות בקפסולה. משמעות הדבר: כל הבגדים שנרכוש משתלבים ביניהם ואחד עם השני. לפיכך קונות בגדים אשר משלימים את המלתחה הקיימת ואף משדרגים אותה באופן משמעותי. איתי את רוכשת פריטי אופנה עם ווריאביליות גבוהה לשילובים שונים ומגוונים. בדרך זו יש לך אופציה לנצל כל בגד בצורה מקסימלית. בסיום התהליך אני שולחת לך מצגת עם כל הבגדים שרכשנו ביום קניות. במצגת מופיעות כל הלוקים וכל האופציות ללבוש בגד זה או אחר. ייתכן ותגלי שילובי בגדים שאולי אפילו לא חשבת עליהם בחנות. ממליצה לשמור את השקפים בנייד. כך המצגת תשמש אותך מעין שליף ימיומי בשאלה אחת בלבד מה בדיוק בא לי ללבוש מחר?

בונוס לחבילת סטיילינג מפנקת

כדי שתרגישי בטוחה רגועה עם מלתחה החדשה שלך, אמשיך ללוות אותך למשך כל תקופת השירות בין ייעוץ לסטיילינג אישי ליום קניות ועד שלושה חודשים. תוכלי לצלם לי דברים או לוקים, להתייעץ לגבי לבוש לאירוע מיוחד, צילומים וכ”ד. זמינה בשבילך כדי לחזק, לתמוך, לחדש ולפנק.

מחיר לחבילת סטיילינג מפנקת – 3000 ש”ח בלבד. החבילה כוללת ייעוץ לסטיילינג אישי + סטיילינג לארון אצל בבית + יום קניות עם סטייליסטית + ליווי צמוד ל 3 חודשים.


על תהליך הסטיילינג אישי ב 3 שלבים:

ייעוץ לסטיילינג אישי – התאמת צבעים לפי גוון העור והשיער, לפי ה PERSONAL COLORTYPE

ייעוץ להתאמת פלטת צבעים אישית

סידור וסטיילינג לארון הבגדים

סטיילינג לארון הבגדים

יום קניות עם סטייליסטית

יום קניות עם סטייליסטית

לשירותי סטיילינג נוספים: סדנת סטיילינג בהתאמה אישית

לשירותי סטיילינג לצילומים

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!