יום קניות עם סטייליסטית

יום קניות עם סטייליסטית

יתרונות מעשיים אחרי יום קניות עם סטייליסטית

חוויה מעצימה טמונה ביום קניות בליווי סטייליסטית אישית. התהליך מותנה במודעות עצמית, מוכנות ופניות נפשית שלך לשינוי. החוויה שלך מתרחשת בשני רובדים בו זמנית . שינוי המחשבה בכל הנוגע לסגנון האישי והשינוי בפועל במראה החיצוני. לעניות דעתי, נשים פונות לסטייליסטית לא רק בשביל בגדים יפים שמסתדרים בלוקים מגניבים. נשים מגיעות לאשת מקצוע בשביל לחוות את השינוי הזה. לעבור אותו בדרך מכבדת ומשכילה, רגישה ומרגשת, מעודדת ומעצימה. היום אגלה ואחדד את היתרונות המעשיים של שירות יום קניות עם סטייליסטית אשר אני מעניקה ללקוחותיי.

ייעוץ לסטיילינג אישי

במהלך יום הקניות את מקבלת ממני ייעוץ לסטיילינג אישי. אני ממש מסבירה לך מדוע אני מציעה לך גזרות מסוימות ולא האחרות. מגלה למה הולמים אותך צבעים כאלה ואחרים וממש בונה עבורך לוקים יפים מתוך מלאי החנויות. אני מרכיבה עבורך מלתחה שמותאמת לך באופן אישי כמו כפפה ליד.

מלתחת החלומות ביום קניות עם סטייליסיטית

את מקבלת מלתחת החלומות שלך והיא מורכבת רק מהבגדים שאת ממש אוהבת. הבגדים האלה הולמים אותך באופן אישי, עולים בקנה אחד עם המושגים שלך לאסתטיקה ועונים על צורכי יום יום.

יום קניות עם סטייליסטית
  • בגדים שאת אוהבת
  • בגדים שהולמים אותך באופן אישי
  • בגדים שמחמיאים למבנה הגוף שלך
  • בגדים שמדברים בשפה האסטטית שלך
  • בגדים שמשמשים אותך על בסיס יום יומי

המחשה ויזואלית של תהליך סטיילינג אישי

בסיום תהליך הקניות אני שולחת לך מצגת שכוללת את התכנים לסטיילינג אישי. אני יודעת שרק חלק מהמידע העצום נקלט ונשמר בזיכרונך אחרי יום חווייתי זה. אני מרכזת לך את כל המידע בשקפים המסודרים לפי נושאים כמו צבעים, מבנה גוף, הוראות כביסה וניקוי נעליים ועוד. את מקבלת סוג של הוראות שימוש למלתחה החדשה שלך.

לוקים יפים מיום קניות עם סטייליסטית

המצגת שלך כוללת גם את כל הלוקים החדשים מתוך קפסולת בגדים שקנינו. כאשת מקצוע סטיילינג אני מודעת כי משתמש אופנה מין השורה לא בדיוק חושב על כל הוריאציות. במהלך יום קניות אני מתכננת בראש מלא שילובים שאת אולי אפילו לא חשבת עליהם. לכן חשוב לי שתראי בפועל איך כל פריטי האופנה מתוך הקפסולה משתלבים אחד עם השני וביניהם. בזכות כך את מפיקה מקסימום תועלת מהקניות שלנו.

שירות תיקוני בגדים אחרי יום קניות

פעמים רבות יש צורך בתיקוני בגדים החדשים. אני מכינה אותך מראש כי הושבת בגד לפי גזרתך מספקת נראות מיטבית כאילו הבגדדים נתפרו למידותייך האישיות. לפיכך, אם את דואגת למידות לא סטנדרטיות, אל דאגה. בסוף כל יום הקניות אני לוקחת אותך לתופרת כדי לקצר או להאריך, להצר או להושיב על המותן. חשוב לי שתצאי מסודרת קומפלט אחרי יום קניות איתי. את מקבלת בגדים חדשים שזמינים לרשותך לשימוש על בסיס יומי.

אם עדיין נשארו שאלות לגבי יום קניות איתי, מוזמנת לפנות בפרטי או ישר לווסט אפ 0504596447

צילום מקצועי MILAARTPHOTO@

3 סיבות לפנות לסטייליסטית אישית?

סטיילינג לנערות. ארון קפסולה

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!