מה מתאים לצבע הסגול?

שילובי צבעים עם סגול

שילובי צבעים עם סגול

לפניכן קולקציית בגדים רשת אופנה פורטוגלית PARFOIS,
שמלה סגולה היא שפן הניסיונות שלי להדגים שילובי צבעים מגניבים ולוקים יפים ליום יום. בחירת שכבה שניה היא מחווה לסתיו המתקרב. כמובן שכללים לשילובי הצבעים תקפים גם כאשר משלבים בין אקססוריז, נעליים או אביזרי אופנה אחרים. על מנת להרשים אותכן, אני הולכת לשלב שני פריטים שווים בגודלם או במרחב על הגוף שהעין האנושית תופסת.

גלגל צבעים

שילוב בין סגול לכחול

כחול וסגול מצאים קרוב אחד לשני בגלגל הצבעים, לכן משתלבים נהנדר זה עם זה על בסיס חוק צבעים דומים. צבעים אשר סמוכים אחד לשני במעגל הצבעים נקראים דומים. שילוב זה נראה לא שיגרתי, מרענן ויחד עם זאת רגוע ונעים לעין. ברשתות אופנה מוכרות תמצאו אף פריטים שמשלבים את שני הצבעים האלה יחד בפריט אחד! גם הדפסים המכילים את שני הצבעים האלה יכולים למצוא חן בעיניי חובבות ארון צבעוני.

שילובי צבעים
שילובי צבעים

שילוב בין סגול לצהוב

צהוב נמצא בקצה ההפוך בגלגל הצבעים, לפיכך, משתלב עם הסגול על פי חוק צבעים משלימים. קל יותר לשלב בין שני גווני צבע כאשר שניהם באים באותו עומק הצבע, קרי שניהם מספיק חזקים או שניהם פסטליים.

שילובי צבעים
שילובי צבעים

שילוב בין סגול לכתום

שילוב בין צבעים משלימים שנמצאים ב 180 מעלות אחד מהשני בגלגל הצבעים נחשב לקלאסי ואוליטמטיבי בכל הזמנים. צבעים ניגודיים נמשכים אחד לשני. לכל גוון יש מקביל לו בצד השני של גלגל הגוונים ושניהם יחד משלימים אחד את השני, ולכן סגול מסתדר נהדר עם כתום. צבעים מנוגדים, המופיעים על גלגל הגוונים אחד כנגד השני נקראים “גוונים משלימים”, והם מיצגים את הניגוד הכי גבוהה כאשר הם מופיעים יחדיו למראה נועז ודרמטי.

שילובי צבעים

סטיילינג טיפים

אולי אתן אוהבות את השילובים האלה, אך הם נראים לחלקיכן חזקים מידי וצורמים לעין, או לא מתאימים ליופי הטבעי שלכן.

עצת סטיילינג שלי

השתמשו באקססוריז מאותם גוונים אהובים ונחשקים. ככה תישארו טרנדיים בלי ליפול קורבן אופנה. להבדיל ממה שמקובל לחשוב, דווקא תיק או נעל צבעוניים מאוד קל להתאים לשאר המלתחה הבסיסית הרגועה ברוב המקרים.

שילובי צבעים

לסרטון על שילובי צבעים – מה מתאים לצבע הסגול לחץ כאן: https://youtu.be/Dp1DE1fP0WI

איך ללבוש צבע לבן? טיפים לפי מבנה גוף

לכתבה המלאה: מאפיפיור ועד עובד ניקיון, או איך ללבוש צבע לבן

https://www.yuliaostrovsky.com/blog/fashion-styling-lifestyle/how-to-wear-white-styling-tips

לבן התאמה לפי מבנה גוף
לבן התאמה לפי מבנה גוף

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!