סטיילינג לנערות מלתחה חכמה

סטיילינג לנערות – ארון קפסולה

סטיילינג לנערות. יום קניות עם סטייליסטית אישית

לפניכן דוגמא לסטיילינג לנערות מדצמבר האחרון. הצטרפו ליום קניות עם סטייליסטית אמא ובת. הנערה קיבלה את חבילת הסטיילינג שלה במתנה ליום הולדת ה 16. ארון קפסולה שלה כלל 14 פרטי ביגוד, כובע וזוג נעליים. 16 פריטי אופנה בסיסיים ומיוחדים, אשר הולמים את הנערה בגוונים הטבעיים שלה, מתאימים למבנה הגוף, עונים לקריטריונים אופנתיים עכשויים והכי חשוב משקפים את מושגי הילדה ליופי ואסטטיקה בסגנון הלבוש. מתוך 16 פריטי ביגוד והנעלה שרכשנו ב 3 שעות הורכבו יותר מ 50 לוקים מגוונים ושונים באופי וביופי. לפניכן תוצאות תהליך סטיילינג לנערות. מנתחת תכולת ארון קפסולה שרכשנו ביום הקניות. צפו לטיפים (לא רק לנערות) מויעילים לאיך להרכיב מלתחת החלומות שלכן כדי שכל הבגדים יסדרו בקפסולה אופנתית, נוחה ושימושית לחיי יום יום שלכן.

סטיילינג לנערות יום קניות עם סטייליסטית
יום קניות עם סטייליסטית | סטיילינג לנערות
סטיילינג לנערות, שופינג עם סטייליסטית
סטיילינג לנערות

סטיילינג לנערות – בניית מלתחה חכמה

1. מכנסים וחצאיות

בראש וראשונה כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת לבחירת בגדים אשר יושבים על המותן ומטה – מכנסיים וחצאיות. אותם, פר הגדרה, קונים פחות מחולצות, טישרטים או סריגים. בהתאם לזאת, מאוד חשוב לבחור בדגמים שונים בתכלית אחד מהשני, רצוי גם בצבעים שונים. ככל שמכנסיים וחצאיות יהיו שונות בצבע ובגזרה, כך תוכלו להשיג גיוון מירבי בלוקים ואאוטפיטים בסוף תהליך הסטיילינג. בנוסף, ככל הפרטים הללו יהיו פשוטים ולקוניים, בלי אבזור או DETAILS מיותרים, כמו פסים דקורטיביים, קרעים, כיסים בולטים, חרוזים או פאייטים, כך יהיה קל יותר לשלב אותם בכל לוק שתרצו.

סטיילינג לנערות
מלתחת קפסולה | סטיילינג לנערות

2. חולצות, סריגים, וסווטצ’רים

חלקים עליונים, לעומת זאת, מוטב לבחור הן בגדמים השקטים הבסיסיים והן בדוגמאות יותר מגניבות – עם הדפס או כיתוב, במרקמי בד מיוחדים, עם סריגה עם טקסטורה בולטת ועוד ועוד. השילוב בין פריטי אופנת בייסיק לטרנדיים במיוחד, הוא זה שיתן טאץ’ עכשווי ויאפשר גיוון עצום בהרכבת לוקים לבית ספר, לשעות הפנאי או ליציאה עם חברים.

יתרון של שיטת הקפסולה כי ניתן גם לבנות הלוק באמצעות שכבות מתאימות. הרי אמרנו שכל הפריטים מסתדרים ביניהם, נכון? לפיכך אפשר לשלב את הבגדים בשכבות מגניבות. לדוגמא משמאל, אפודה סרוגה ומעליה אפודה מרופדת. מעליה חולצת עור. בדוגמא מימין – אל הגולף בצבע הלבן מצטרף קרדיגן סרוג. כשכבה מעליו מגיע המעיל.

דוגמאות ללוקים עם ג’ינס קורדרוי בגזרה מתרחבת בגוון חום שוקולד

סטיילינג לנערות
סטיילינג לנערות

סטיילינג לנערות – דוגמאות ללוקים עם גינס לבן גזור מטה בגזרה רחבה

סטיילינג לנערות
מלתחת קפסולה | סטיילינג לנערות

סטיילינג לנערות – דוגמאות ללוקים עם חצאית סרוגה בצבע ניוד עם הדפס עדין

סטיילינג לנערות
סטיילינג לנערות
סטיילינג לנערות
ארון קפסולה
סטיילינג לנערות
סטיילינג לנערות
יום קניות עם סטייליסטית. סטיילינג לנערות

3. אקססוריז ואביזרי אופנה

למען האמת, אני תמיד ממליצה להתאים נעליים ללוקים כבר בשלב מדידת הבגדים. גם אם אין כוונה תחילה לרכוש נעליים בחנות בגדים. מומלץ לבחור את הנעל או המגף שמדברים אליכן, שמתאימים לסטייל שאותו בונים כרגע ולמדוד ביחד עם הבגדים. כך תקבלו לוק שלם וכבר בשלב במדידות תוכלו להתרשם איך הלוק כולו יראה אחר כך.

זהו השלב שבו סיימנו להרכיב מלתחה חכמה ועוברים לשלב ההשלמות. אקססוריז ואביזרי אופנה ישלימו את הלוקים המהממים שהרכבנו עד כה. כובע, תיק, נעליים, סיכות לשיער, עגילים ושרשראות – נבחרים גם הם בקפדנות בהתאם למלתחה החדשה ובהתייחס להעדפות האישיות של הנערה.

ארון קפסולה – איך לבנות מלתחה חכמה

כמו שניתן לראות בדוגמאות הקודמות, עיקרון קניות בשיטת הקפסולה, מצדיק את עצמו. הרעיון הוא שאנחנו בוחרות אפריורי בבגדים משתלבים ביניהם, ואחד עם השני. כך בעזרת אותם פריטים ניתן לייצר המון לוקים שונים, הנבדלים בסטייל, בשילובי הצבעים ובתכלית הלבוש. התאמה כמעט מושלמת ביניהם מאפשרת להחליף פריט אחד בשני ולקבל לוק שונה כל פעם מחדש.

בגדים למלתחה חכמה נרכשו ברשתות ברשקה

מנגו

פול אנד ביר

STRADUVARIUS

מגפיים twentyfourseven

ארון קפסולה | בחירת בגדים בשיטת קפסולה – בניית מלתחה מינימליסטית

סוף עונה באופנה – איך לא ליפול קורבן בקניות? 5 טיפים לקניה חכמה ושווה לארון הבגדים

סוף עונה באופנה
סוף עונה באופנה

בואו נדבר על סטייל

תהיו בקשר! אשמח לעזור בכל שאלה על סטיילינג!