סטייליסטית אישית

יוליה אוסטרובסקי

Natural Born Stylist

Fashion is about dressing according to what’s fashionable
Style is more about being yourself

סטיילינג מוצלח

הסטייל הפנימי

סטייל יש לכל אחת מאיתנו. כשאני מדברת על סטייל, אינני מתכוונת לסגנון לבוש קלאסי, וינטאג’ או ספורט-אלגנט. אני מתייחסת למילה סטייל במובן הרחב של המילה – אורח חיים, צורת חשיבה, ארגון פנימי ותשוקות אישיות. הקטע שלי הוא לא לחפש אותו אלא להרגיש אותו מבפנים.

תענוג בלתי רגיל מבחינתי זה למצוא את הסטייל הפנימי שלך, להבליט אותו בצורה הטובה ביותר על מנת להדגיש את היופי החיצוני ולשקף את התוכן הפנימי.

סטיילינג מוצלח בעיניי הוא זה שמאפשר לאישה להישאר מי שהיא, יפהיפיה ומעניינת, מרחפת בהרגשה שנוח ונעים לה, מושכת עין במידה שזקוקה לה לאותה העת.

להוביל לשינוי

למה לעסוק בסטיילינג

אני מאמינה כי מצב רוח שלנו תלוי במידה רבה באיך שאנחנו נראות באותו היום. דברים קטנים עלולים לשבש לנו את התוכניות, מילה גסה יכולה לפגוע, אבל אם אני אוהבת את האישה שמביטה בי מתוך המראה, זה יכול לעשות לי את היום. גם דברים הכי גדולים יכולים להתחיל מהקולב שלכן. קוקו שאנל אמרה פעם: “לא תהיה לכן הזדמנות שניה ליצור רושם ראשוני”.

ואני נהנית לקחת חלק בדברים הגדולים שלכן! אוהבת לשנות ולשדרג את הארון שלי ושל הלקוחות שלי. מאמינה כי שינויים חיצוניים עשויים לשדרג אותנו בכל תחומי החיים. נפעמת מהרגשה עד כמה שינוי חיצוני בלבוש, תסרוקת או מסגרת למשקפיים יכול להוביל לשינוי פנימי – ביטחון עצמי, אומץ, חוסן והרגשה כללית טובה.

הסגנון האישי שלך​

עבודה על הסטייל

חיפוש אחרי הסגנון האישי שלך זו דרך מרתקת אשר מטרתה היא לא רק להרגיש טוב ונוח עם עצמך. בדרך זו את אוספת במלתחה רק את הבגדים שהולמים אותך, משתלבים נהדר ביניהם ומעבירים את המסר על המהות שלך ועל מה שאת מביאה לעולם שלך.

תהליך בחירת הבגדים זה הרבה יותר מסתם קניות. זו בחירה יומיומית לעיצוב מצב הרוח שלך ושל הסובבים אותך. זו יכולת והזדמנות לקבל השראה מהשתקפותך במראה. זה מגן אישי בדיוק כמו העור שלנו.

אינני כופה עליך את הסגנון שלך. לכל אחת יש את המושגים שלה ליופי ואסתטיקה. והם “בילט אין” באופי והוויה היומיומית שלנו. צריך רק למצוא, לחדד ולהבליט אותם על הצד הטוב ביותר. וזה בדיוק מה שאני עושה! בפגישה ראשונה אני שואלת הרבה שאלות החל מאיזו עבודה יש לך וכלה בסרט שאהבת לאחרונה או איזה צבע וילונות תלויים בסלון הבית שלך.

חשוב לי לשמוע בכנות מהם הצרכים שלך על מנת לגלות את האוצר האמיתי שבך. בעזרת דיאלוג זה אצליח ליצור עבורך מלתחה אישית שמלאה בבגדים שאכן משקפים את הנפש ועוזרים להביע את עצמך בחיים הדינאמיים שלנו.

סטיילינג אישי​ ב-3 שלבים

בונים מלתחת קפסולה

שלב 1 - אבחון

שלב 2 - סידור ארון הבגדים

שלב 3 - ליווי בשופינג

גלו את עולם הסטיילינג

עם סטייליסטית אישית

Contact

יצירת קשר, ייעוץ סטיילינג

Blog

טיפים לסטיילינג אישי

Services

שירותי סטיילינג

סטייליסטית מומלצת

100% לקוחות מרוצות

Let's Talk

קבלו ייעוץ סטיילינג אישי ומקצועי